خبر

 • تک بورد - اریکسون: عرضه 5G تا پایان سال 1 میلیارد نفر را پوشش می دهد

  اریکسون: عرضه 5G تا پایان سال 1 میلیارد نفر را پوشش می دهد
  19 روز و 15 ساعت قبل

  در حالی که اکثر تحلیلگران با توجه به تصویب طبیعی و تأخیرهای مربوط به بیماری همه گیر ، انتظار داشتند سرعت عرضه 5G نسبتاً کند باشد ، اریکسون معتقد است 60 درصد از جمعیت جهان تا پایان سال 2026 به آخرین استاندارد اتصال دسترسی خواهند داشت.

  در آخرین گزارش تحرک خود که این هفته منتشر شد ، غول ارتباطات اریکسون تخمین می زند که تا پایان سال 2020 حدود 220 میلیون اشتراک 5G وجود داشته باشد و انتظار می رود استقرار 5G در یک بازه زمانی حدود 1 میلیارد نفر را در سراسر جهان پوشش دهد.

  این برآورد قبلی 190 میلیون مشترک است که با فروش گسترده گوشی های دارای قابلیت 5G که 80 درصد آنها در چین مشاهده شده است ، تأمین می شود. اریکسون می گوید: "این بیشتر به دلیل جذب سریعتر در چین از آنچه پیش از این انتظار می رفت ، ناشی از تمرکز استراتژیک ملی ، رقابت شدید بین ارائه دهندگان خدمات و تلفن های هوشمند 5G با قیمت مناسب از چندین فروشنده است." / p>

  https://techbord.com اریکسون: عرضه 5G تا پایان سال 1 میلیارد نفر را تحت پوشش قرار می دهد

  برای قرار دادن در این زمینه ، بازار گوشی های هوشمند چینی به سرعت بهبود یافت به طوری که شیائومی در Q3 امسال 35 درصد بیشتر از فروش در مدت مشابه سال گذشته فروخت و جایگزین اپل به عنوان سومین تولید کننده تلفن بزرگ در سراسر جهان شد.

  < p> غول کوپرتینو در حال فروش مدل های جدید آیفون 12 با قابلیت 5G مطابق انتظارات است ، اما اکثر گوشی های 5G از گوشی های میان رده و سطح پایین اندروید (حدود 150 مدل) مودم Qualcomm یا Mediatek استفاده می کنند که هزینه بالایی دارد. بین 200 تا 400 دلار.

  اریکسون خاطرنشان می کند که رشد کلی از نظر اشتراک در تلفن همراه کمی پایین بود در طول Q3 ، و پیش بینی های خود را کمی به سمت پایین تنظیم کرده است. به طور مشخص ، این شرکت پیش بینی می کند اشتراک های جهانی تا پایان سال 2026 به 8.8 میلیارد برسد ، از این تعداد 3.5 میلیارد از انواع 5G است. در ماه ژوئن ، تخمین زده شد که رقم اخیر تا پایان سال 2025 به 2.8 میلیارد اشتراک 5G برسد.

  در این میان ، LTE در سال 2021 به اوج تصویب می رسد و برای چند مورد دیگر به عنوان فناوری شبکه تلفن همراه غالب باقی می ماند. سالها در حالی که افراد بیشتری به قطار 5G می پرند.

  بیش از 100 شرکت حمل و نقل در سراسر جهان در حال استقرار 5G هستند و بسیاری از کشورها با آن به عنوان یک بخش اصلی از توسعه ملی خود رفتار می کنند. دهه آینده بسیار جالب به نظر می رسد ، زیرا 5G فقط برای بازی های ابری و خدمات پخش جریانی با کیفیت بالا ، بلکه همچنین انواع برنامه های صنعتی و تجاری مانند اتومبیل های خودران ، یادگیری ماشین ، بلاکچین و اینترنت مفید نخواهد بود. چیزها.

خبرهای دیگر از موبایل