خبر

 • تک بورد - آیفون 12 مینی یک فروش سریع است ، آیفون 11 هنوز هم فروش خوبی دارد

  آیفون 12 مینی یک فروش سریع است ، آیفون 11 هنوز هم فروش خوبی دارد
  23 روز و 22 ساعت قبل

  مطمئناً اقلیت صوتی وجود دارد که آیفون 12 مینی را به عنوان بهترین مدل آیفون در تاریخ اخیر می دانند ، اما بیشتر مردم صفحه بزرگتر آیفون 12 ، 12 پرو و ​​12 پرو مکس را ترجیح می دهند. حداقل آیفون 11 حداقل در ایالات متحده انتخاب محبوب تری است.

  ممکن است اپل در رویداد اخیر "Spring Loaded" رنگ جدیدی را برای آیفون 12 مینی اعلام کرده باشد ، اما این ممکن است باعث جذابیت بیشتر مصرف کنندگان شود که بیشتر مدل های بزرگتر را ترجیح می دهند. شایعات حاکی از آن است که این شرکت حداکثر یک نسل دیگر از آیفون را در سایز کوچک برای افراد با دست کوچکتر در دسترس قرار خواهد داد. mini تنها 5 درصد از فروش کلی محصولات آیفون 12 بود. برخی حدس می زنند که اندازه کوچکتر از جذابیت کمتری برخوردار است زیرا عمر باتری کمتری دارد و صفحه نمایش کمتری برای وبگردی ، بازی و جریان دارد. دلیل احتمالی دیگر قیمت این است که فقط 100 دلار از اندازه استاندارد آیفون 12 پایین است.

  https://techbord .com آیفون 12 مینی یک فروش سریع است ، آیفون 11 هنوز فروش خوبی دارد

  به نظر می رسد داده های جدید شرکای تحقیقاتی هوش مصرف کننده تایید می کند که تقاضا برای آیفون 12 مینی در سه ماهه اول سال ضعیف مانده است. 2021. در واقع ، اپل تعداد کمتری از آن را نسبت به آیفون SE فروخته است ، که همچنین تقاضای کمتری نسبت به سال گذشته دارد. این مطالعه نشان می دهد که "مینی" یک فروش بزرگ است و کوپرتینو برای این بازار بیش از حد تخمین زده است ، این فرضیه توسط تصمیم اپل برای کاهش تولید 20 درصدی پشتیبانی می شود.

  در غیر این صورت ، آیفون صف 12 ، 61 درصد از فروش آیفون ایالات متحده را برای سه ماه منتهی به مارس تشکیل می دهد ، در حالی که مدل های 12 ، 12 Pro و 12 Pro Max تقاضای نسبتاً مطلوبی بین آنها دارند. آیفون XR 9 درصد از کل فروش را تشکیل می داد ، اما محبوبیت آن به نفع آیفون 11 که بهترین فروش در این سه ماهه بود ، به سرعت کمرنگ می شود. البته سهامداران این خبر را دوست دارند ، زیرا متوسط ​​قیمت فروش آیفون های فروخته شده در ایالات متحده از 795 دلار در Q1 2020 به 847 دلار در یک سال بعد رسیده است.





خبرهای دیگر از موبایل