خبر

 • تک بورد - آیفون و اندروید اکنون 50/50 سهم بازار تلفن های هوشمند در ایالات متحده را در اختیار دارند

  آیفون و اندروید اکنون 50/50 سهم بازار تلفن های هوشمند در ایالات متحده را در اختیار دارند
  8 روز و 14 ساعت قبل

  وفاداری به مارک و روند تغییر آن به اپل کمک کرده است تا در ایالات متحده و دور از سیستم عامل تلفن همراه Android Google جایگاه قابل توجهی کسب کند. این دومین سالی است که تقریباً برابر تعداد فعال سازی دستگاه های iOS و دستگاه های Android را شاهد هستیم ، اما مورد اول در حفظ کاربران هنگام ارتقا phone تلفن خود کمی بهتر است.

  جدیدترین داده های Consumer Research Intelligence Partners (CIRP) در دسترس است و به نظر می رسد مصرف کنندگان در ایالات متحده به طور مساوی بین دو سیستم عامل سلطه تلفن همراه ، Google Android و Apple iOS تقسیم شده اند. طبق گفته شرکت تحقیق در بازار ، طی چند سال گذشته از نظر فعال سازی دستگاه های جدید تغییر کمی صورت گرفته است ، که می تواند نشان دهنده ثبات بازار باشد.

  با این حال ، این یک پیروزی واضح و مهم است برای اپل ، که سیستم عامل تلفن همراه آن قبلاً از نظر فعال سازی دستگاه جدید از Android عقب مانده بود.

  در سال 2017 ، از هر سه مصرف کننده ، دو نفر یک گوشی اندرویدی خریداری کرده اند و این تا دوم تغییر چشمگیری نمی کند نیمی از سال 2019.

  https://techbord.com آیفون و آندروید اکنون 50/50 سهم بازار تلفن های هوشمند را در اختیار دارند در ایالات متحده

  شریک و بنیانگذار CIRP ، مایک لوین می گوید که این امر را می توان تا حدی با نگاه به وفاداری و تغییر وضعیت توضیح داد. اندروید و iOS در پنج سال گذشته از وفاداری بالایی برخوردار بوده اند ، اولی 90 تا 93 درصد کاربران خود را حفظ کرده و دومی بین 86 تا 93 درصد را حفظ کرده است.

  وفاداری کاربران آیفون اپل به تدریج حفظ شده است. به حدی افزایش می یابد که اندروید را با اندکی حاشیه روبرو می کند ، و احتمالاً در اثر عوامل مختلفی از جمله افزایش بی اعتمادی به امنیت و حریم خصوصی Android و همچنین ارائه اپل به روزرسانی های سیستم برای بیش از سه سال توسط آندروید افزایش می یابد. حتی برای برخی از گوشی های پرچمدار اندروید نیز می توان درخواست کرد. در سال های اخیر اپل شروع به ارائه دستگاه های مقرون به صرفه تری مانند iPhone SE کرده است.

  CIRP می گوید آخرین یافته های این تحقیق براساس نظرسنجی های انجام شده در ایالات متحده با افرادی است که تلفن جدید یا دست دوم خود را در این سه ماه فعال کرده اند. در ژوئن به پایان می رسد ، بنابراین برخی از خطاها وجود دارد و این نماینده کل مردم نیست. با این حال ، مشاهدات SellCell در مورد بازار تلفن های دست دوم به CIRP این نتیجه را می دهد که وفاداری به مارک Android در حال کاهش است ، البته به آرامی ، در بین مصرف کنندگان آمریکایی.

  این مورد یا نه به دلیل ارزش فروش مجدد بهتر گوشی های آیفون در زمانی که کمبودهای صنعت در دسترس بودن همه چیز با تراشه های داخلی یا به دلیل مزایای قابل درک iOS تأثیر می گذارد ، ما نمی توانیم به طور قطعی بگوییم. با این وجود یک چیز مسلم است ، اکنون تولیدکنندگان اندروید کمتر هستند و آنها قطعاً در تلاشند تا کاربران آیفون را به تصویب کننده های اندروید تبدیل کنند یا حداقل از تغییر حالت جلوگیری کنند.

خبرهای دیگر از موبایل