خبر

 • تک بورد - آلمان تولیدکنندگان تلفن را مجبور می کند تا هفت سال پشتیبانی کنند

  آلمان تولیدکنندگان تلفن را مجبور می کند تا هفت سال پشتیبانی کنند
  17 روز و 3 ساعت قبل

  هیچ استدلالی وجود ندارد که گوشی ها گجت های گران قیمت هستند. بسیاری از آنها بیش از 1000 دلار هزینه دارند ، اکثر مردم انتظار دارند که آنها را برای سالهای زیادی نگه دارند ، اما وصله ها و به روز رسانی های امنیتی فقط برای مدت محدودی دوام می آورند. دولت آلمان فکر می کند مصرف کنندگان باید معامله بهتری داشته باشند و می خواهد اتحادیه اروپا به مدت 7 سال برای به روزرسانی های امنیتی و قطعات جایگزین مقرون به ص

  اتحادیه اروپا در حال حاضر پیشنهاد می کند که تولیدکنندگان ملزم به ارائه پنج سال به روز رسانی امنیتی برای دستگاه های خود باشند. نشریه آلمانی هایز می نویسد که آلمان معتقد است این مدت زمان کافی نیست و برای یک دوره اجباری هفت ساله برای وصله ها و قطعات جایگزین مقرون به صرفه تلاش می کند.

  به طور شگفت انگیزی ، گروه حمایت از فناوری DigitalEurope ، که اعضای آن شامل سامسونگ ، اپل هستند ، و گوگل ، چندان مشتاق پیشنهادات نیست. این می خواهد استاندارد فعلی سه سال به روز رسانی امنیتی برای تلفن های همراه ، که اکثر تولید کنندگان اندروید ارائه می دهند ، همچنان باقی بماند - سامسونگ اخیراً این مدت را به چهار سال افزایش داد ، در حالی که اپل معمولاً پنج سال را ارائه می دهد. همچنین می خواهد نیاز قطعات یدکی به نمایشگرها و دوربین ها محدود شود.

  https://techbord.com آلمان تولیدکنندگان تلفن را تحت فشار قرار می دهد ارائه هفت سال پشتیبانی

  اعتبار تصویر: statcounter

  نگه داشتن تلفن ها به مدت هفت سال باید فراتر از پیامدهای مالی به نفع مصرف کنندگان باشد. برخی از کاربران مدت ها پس از قطع دریافت وصله های امنیتی ، روی سیستم عامل های قدیمی باقی می مانند و گوشی ها را در برابر حملات آسیب پذیر می کنند. علاوه بر این ، این سیاست باید تأثیرات زیست محیطی ناشی از ارتقاء مداوم به دستگاه های جدید را کاهش دهد.

  پلیس Android خاطرنشان می کند که کسانی که در اروپا زندگی می کنند ممکن است هنوز مایل به هیجان زیادی نباشند. آلمان در حال حاضر در میانه یک انتخابات جاری است و این می تواند مورد نادری باشد که سیاستمداران وعده هایی می دهند که پس از انتخاب هرگز به آن عمل نمی کنند. اما حتی اگر این امر محقق نشود ، قانون پنج ساله اتحادیه اروپا می تواند در سال 2023 اجرا شود.

خبرهای دیگر از موبایل