خبر

 • تک بورد - Xbox Series S پرفروش ترین کنسول مایکروسافت در برخی بازارهای کلیدی است

  Xbox Series S پرفروش ترین کنسول مایکروسافت در برخی بازارهای کلیدی است
  21 روز و 8 ساعت قبل

  بر کسی پوشیده نیست که PS5 خانواده سری ایکس‌باکس را در زمینه فروش تحت تأثیر قرار داده است، اما این دو نوع کنسول مایکروسافت چگونه در برابر یکدیگر عمل می‌کنند؟ با کمال تعجب، Xbox Series S با قدرت کمتری نسبت به XBSX در چندین بازار کلیدی فروش بیشتری دارد.

  Ampere Analytics داده‌های فروش 11 ماه پس از فروش آخرین کنسول‌های Xbox را بررسی کرد و دریافت که Xbox Series S نسبت به Xbox Series X بهتر عمل می‌کند، با این احتیاط که این فقط در "چند بازار کلیدی"

  در مجموع 6.7 میلیون کنسول Xbox Series X/S تا پایان سپتامبر فروخته شده بود، اگرچه Ampere هرگز آماری از تعداد فروش متعلق به هر نسخه ارائه نکرد. طبق GamesIndustry.biz، کنسول ها از نظر پایه نصب در مناطق اصلی تقسیم 50/50 دارند.

  بر خلاف نسخه دیجیتالی PS5، که همان کنسول منهای دیسک درایو است، Xbox. Series S یک نسخه کوچک از Series X است، هم در مشخصات و هم در اندازه، و به جای 4K اصلی، بازی های 1440p را هدف قرار می دهد.

  Xbox Series S به دو دلیل فروش بسیار خوبی داشته است: MSRP 200 دلاری پایین تر از XBSX؛ و مانند برادر قدرتمندترش از مشکلات تامینی رنج نبرده است.

  در سپتامبر سال گذشته، اد بون، یکی از خالقان Mortal Kombat پیش‌بینی کرد که سری S پرفروش‌ترین بازی بعدی خواهد بود. نسل ایکس باکس همین پیش بینی توسط فیل اسپنسر، رئیس Xbox نیز انجام شده بود. به نظر می رسد که می توان درستی آنها را ثابت کرد.

  موفقیت Xbox Series S باعث شده است که عناوین دیجیتالی درصد قابل توجهی از فروش بازی های Xbox را تشکیل دهند، بیشتر از PS5. طبق گفته GSD، بیش از 90 درصد از فروش Call of Duty: Vanguard در Xbox به صورت دیجیتالی دانلود شده است.

  https://techbord.com Xbox Series S پرفروش‌ترین کنسول مایکروسافت در برخی بازارهای کلیدی است

  فروش پلی‌استیشن 5 تقریباً دو برابر از Xbox Series X/S در همین مدت پیشی گرفته بود. دوره پایان سپتامبر، تغییر 12.8 میلیون واحد. نینتندو سوییچ که سه سال از عرضه آن می گذرد، 89.7 میلیون دستگاه فروخته است. با این حال، به گفته Ampere، دسترسی بهتر باعث شده است که PS5 اخیراً با «مقداری فاصله» از سوییچ در اروپا فروش بیشتری داشته باشد، و کنسول سونی پرفروش‌ترین پلت‌فرم سخت‌افزاری در سپتامبر 2021 از نظر واحد و دلار تولید شده بود. ، اولین باری بود که کنسولی غیر از سوییچ بازار را رهبری کرد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت