خبر

 • تک بورد - Xbox Game Pass برای رایانه با اضافه کردن EA Play ، همچنان پرونده های قبلی شما را خراب می کند

  Xbox Game Pass برای رایانه با اضافه کردن EA Play ، همچنان پرونده های قبلی شما را خراب می کند
  6 روز و 5 ساعت قبل

  این بازدیدها فقط برای Xbox Game Pass ادامه دارد. مایکروسافت پس از اعلام اینکه Outriders در این پلتفرم راه اندازی می شود ، EA Play را پس از محدود کردن آن برای پخش کنسول ، برای PC به Game Pass می آورد. این بیش از 60 بازی را اضافه می کند که از 18 مارس بدون هیچ هزینه اضافی در آن گنجانده می شوند.

  مایکروسافت اعلام کرده است که EA Play برای رایانه به Xbox Game Pass می آید. این سرویس در حال حاضر برای مشترکین کنسول در دسترس است ، اما خوب است که بازی کنندگان رایانه های شخصی را از آن لذت ببرند. EA Play یک سرویس اشتراک است که به بازیکنان امکان دسترسی به بیش از 60 بازی منتشر شده توسط EA را می دهد.

  روند بارگیری و بازی بازی های EA Play تا حدی گیج کننده است. این بازی ها در برنامه Xbox نشان داده می شوند ، با این وجود برای اجرای واقعی بازی باید برنامه جدید EA Desktop (هم اکنون در مرحله بتا) را نصب کنید. سپس به برنامه Xbox باز می گردید تا حساب های Xbox و EA خود را با یکدیگر پیوند دهید.

  با وجود رزروهایی که بسیاری از گیمرها (به طور قابل فهم) نسبت به EA دارند ، این سرویس دارای بازی های بسیار خوبی مانند Star Wars: Squadrons ، Star Wars Jedi: Fallen Order ، Titanfall 2 ، Dead Cells و کل سری Mass Effect ، Dragon Age و Dead Space.

  EA Play همچنین شامل تخفیف در خریدهای دیجیتال EA و دسترسی آزمایشی 10 ساعته به بسیاری از بازیهای دیگر.

  این امر پس از اعلام مایکروسافت مبنی بر اینکه Outriders Square Enix در کنسول Game Pass راه اندازی می شود. همچنین این س begال پیش می آید که آیا Ubisoft سرویس اشتراک + Ubisoft + خود را به Xbox Game Pass اضافه می کند؟ ناشر قبلاً آن را به Stadia اضافه کرده است (اگرچه در Stadia Pro وجود ندارد).

  با این وجود ، اضافه شدن ترکیب Bethesda و EA Play همچنان باعث می شود Xbox Game Pass بدون امتیاز باشد فکری برای افرادی که در اکوسیستم مایکروسافت بازی می کنند.

خبرهای دیگر از مایکروسافت