خبر

 • تک بورد - Word ماه آینده از ویژگی متن پیشگویی برخوردار است

  Word ماه آینده از ویژگی متن پیشگویی برخوردار است
  19 روز و 6 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشید: آیا شما یک کاربر Microsoft Word هستید که سریع ترین یا دقیق ترین تایپیست نیست؟ سپس ممکن است از ویژگی جدیدی که برای نرم افزار قرار است در ماه مارس ارائه شود ، قدردانی کنید. همانطور که از نامش پیداست ، "پیش بینی متن " باید با پیش بینی سریع و دقیق متن ، به کاربران در نوشتن کارآمدتر کمک کند.

  ویژگی پیش بینی متن در بخش "در حال توسعه" از نقشه راه Microsoft 365 ظاهر می شود - این ویژگی در ماه سپتامبر برای برخی از آزمایش کنندگان بتا منتشر شد. مایکروسافت می نویسد که نه تنها می تواند غلط های املایی و دستوری را کاهش دهد ، بلکه این ابزار همچنین سبک نوشتاری کاربر را به مرور یاد می گیرد تا توصیه های متناسب ارائه دهد.

  این ویژگی برای هر کسی که از Google Docs استفاده می کند آشنا خواهد بود ، نسخه مشابه برای مدتی در دسترس بوده است. این همچنین بخشی از Gmail است.

  https://techbord.com Word در آینده ویژگی متنی پیش بینی می کند ماه

  نمونه ای از ویژگی پیش بینی متن مایکروسافت

  ویژگی پیش بینی متن مایکروسافت به سادگی از کاربران می خواهد که تایپ یک سند Word یا Outlook را شروع کنند. هر متن پیش بینی شده به رنگ خاکستری ظاهر می شود و با فشار دادن کلید برگه پذیرفته می شود یا با زدن فرار رد می شود. از طریق نوار وضعیت (Word) یا در بخش گزینه ها (Outlook) غیرفعال می شود و در حال حاضر برای 50 درصد از افراد موجود در Windows Beta Channel در دسترس است.

  اخبار مربوط به ویژگی های پیش بینی متن به زودی پس از اعلام مایکروسافت برای Office 2021 با مجوز دائمی برای ویندوز و macOS در اواخر سال جاری منتشر می شود. کاربران عادی و مشاغل کوچک به جای پرداخت 69.99 دلار معمول در سال / 6.99 دلار در ماه ، می توانند Office 2021 را با یک بار پرداخت دریافت کنند.

  با تشکر ، TechRadar

خبرهای دیگر از مایکروسافت