خبر

 • تک بورد - MS Paint سرانجام می تواند به فروشگاه مایکروسافت منتقل شود

  MS Paint سرانجام می تواند به فروشگاه مایکروسافت منتقل شود
  15 روز و 10 ساعت قبل

  چرا مهم است: به نظر می رسد انتقال MS Paint به فروشگاه مایکروسافت چهار سال پس از اعلام تغییر این شرکت در حال پیشرفت است. این برنامه هنوز در فروشگاه نیست ، اما گزارش هایی از وجود یک مکان نگهدار برای آماده سازی برای ورود به آن وجود دارد.

  مایکروسافت در سال 2017 اعلام کرد که بعد از 32 سال برنامه گرافیکی را نابود خواهد کرد. در حالی که این دقیقاً اولین انتخاب افراد در هنگام کار با تصاویر نیست ، و این جمله را می گوید: "آن جنایت را بر چه کاری انجام دادید؟ رنگ آمیزی؟" ، اما هنوز هم میلیون ها نفر از این برنامه برای ویرایش سریع و آسان استفاده می کنند.

  اخبار مربوط به نابودی رنگ آمیزی مخالفت طرفداران را به همراه داشت و منجر به توضیح مایکروسافت شد که اگرچه از گروه اصلی برنامه های ویندوز همراه حذف می شود ، MS Paint به شرکت منتقل می شد ' فروشگاه را به عنوان یک بارگیری رایگان ذخیره کنید.

  در سال 2019 ، براندون لبلانک ، مدیر ارشد برنامه در تیم Windows Insider ، با انتشار توئیتی نوشت که "Paint" در حال حاضر در ویندوز 10 وجود دارد.

  https://techbord.com MS Paint سرانجام می تواند به فروشگاه مایکروسافت منتقل شود

  ایتالیایی سایت فنی Aggiornamenti Lumia (از طریق Thurrott.com) گزارش می دهد که MS Paint سرانجام در فروشگاه مایکروسافت ذکر شده است ، هرچند نمی توان بارگیری کرد ، به این دلیل که یک مکان یاب پیشنهاد می کند. هنوز برای ما نمایش داده نشده است.

  ساخت Paint در قسمت فروشگاه مایکروسافت مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت. همه نمی خواهند که این برنامه همراه ویندوز 10 باشد و همانطور که مایکروسافت در آن زمان گفت ، به شما اجازه می دهد Paint به طور مرتب به روز شود - به روزرسانی هایی که در حال حاضر از طریق ارتقا feature ویژگی های ویندوز 10 انجام می شود. جایگزین محترم MS Paint شود ، اما نتوانست محبوبیت مورد استفاده سلف خود را پیدا کند. به همین ترتیب ، این برنامه همچنین به عنوان یکی از برنامه های اصلی ویندوز 10 حذف شده و به یک بارگیری رایگان در فروشگاه مایکروسافت تبدیل می شود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت