خبر

 • تک بورد - Microsoft Surface Duo پیش از عرضه بین المللی ، قیمت کاهش می یابد

  Microsoft Surface Duo پیش از عرضه بین المللی ، قیمت کاهش می یابد
  2 روز و 9 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: سرانجام Microsoft Surface Duo به بازارهای بین المللی می آید ، اما آیا خریداران به سمت جمع شدن می روند؟ با توجه به اینکه بیش از 16 ماه از اولین نمایش دستگاه برای عموم می گذرد ، علاقه می توانست به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

  Microsoft's Surface Duo جهانی می شود.

  گوشی هوشمند صفحه نمایش دوتایی و مجهز به سیستم عامل Android در اواخر سال 2019 پوشش خود را شکست و در سپتامبر سال گذشته به طور انحصاری در ایالات متحده راه اندازی شد. برخلاف سایر قابلیت تاشو که به نمایشگرهای پلاستیکی انعطاف پذیر (و شکننده) متکی هستند ، گوشی مایکروسافت در اصل دو نمایشگر جداگانه است که با مکانیزم لولا کنار هم قرار گرفته اند. این طراحی بسیار با دوام تر از واحدهای خم شونده تلقی می شود اما از نظر زیبایی شناسی چندان خوشایند نیست.

  این دستگاه همچنین سیستم عامل Android 10 گوگل را اجرا می کند تا سیستم عامل اختصاصی مایکروسافت.

  https://techbord.com قیمت Microsoft Surface Duo قبل از عرضه بین المللی کاهش می یابد

  بازرسان اولیه تعداد زیادی پیدا کردند ایرادات موجود در Surface Duo که عمده ترین آنها قیمت 1399.99 دلار است. مایکروسافت از آن زمان با کاهش قیمت مدل 128 گیگابایتی به 999.99 دلار در ایالات متحده به این موضوع پرداخته است. این هنوز در قلمرو گل سرسبد است ، البته بلعیدن آن کمی آسان تر است. در صورت نیاز به فضای ذخیره سازی بیشتر ، نسخه 256 گیگابایتی اکنون 1099.99 دلار قیمت دارد که از 1499.99 دلار پایین تر است.

  از 18 فوریه ، Surface Duo در چهار بازار جدید کانادا ، انگلستان ، فرانسه در دسترس خواهد بود. و آلمان ظاهراً قیمت گذاری در بازار بسیار متفاوت است ، بنابراین اگر علاقه مند هستید ، پورتال محلی Microsoft خود را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.

  همچنین ، اگر در آمریکا هستید و از طریق Best Buy خرید می کنید ، می توانید یک مورد اضافی ذخیره کنید 50 دلار با فعال کردن تلفن هنگام خرید.

  اعتبار تصویر: جک اسکینز ، آقای میکلا

خبرهای دیگر از مایکروسافت