خبر

 • تک بورد - LinkedIn در چین تعطیل می شود و با برنامه جدیدی به نام InJobs جایگزین می شود

  LinkedIn در چین تعطیل می شود و با برنامه جدیدی به نام InJobs جایگزین می شود
  11 روز و 5 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت اخیراً اعلام کرد که نسخه محلی LinkedIn در چین پس از هفت سال کار مداوم خاموش می شود. این خبر چهار ماه پس از آن منتشر شد که فعالان حقوق بشر ، دانشگاهیان و روزنامه نگاران گزارش کردند که پروفایل LinkedIn آنها در چین مسدود شده و از دسترسی آنها به حساب های آنها جلوگیری می کند.

  LinkedIn در چین در سال 2014 راه اندازی شد و دارای نسخه محلی برنامه است که الزامات دولت چین را رعایت می کند. برنامه چینی LinkedIn برای هفت سال متوالی همانطور که انتظار می رفت کار کرد و به بسیاری از مردم چین کمک کرد تا کار پیدا کنند. با این حال ، بخش اجتماعی برنامه توسط دولت چین دردسرساز شد.

  در مارس 2021 ، چین به LinkedIn (بخوانید مایکروسافت) به 30 روز فرصت داد تا "تنظیم بهتر" محتوای ارائه شده توسط این پلت فرم ، اما با توجه به نتیجه ، به نظر می رسد کار چندانی برای بهبود وضعیت انجام نشده است. چند ماه بعد ، برخی از کاربران شروع به دریافت اعلان هایی کردند که به آنها اطلاع می داد پروفایل آنها به دلیل محتوای غیرقانونی مسدود شده است.

  امروز ، LinkedIn اعلام کرد که برنامه استاندارد جدید را با نام InJobs جایگزین می کند. این برنامه صرفاً بر "کمک به متخصصان مستقر در چین برای یافتن شغل در چین و شرکت های چینی برای یافتن نامزدهای با کیفیت" "جلوگیری از مشکلات اجتماعی احتمالی که ممکن است ایجاد کند ، تمرکز می کند. برنامه جدید InJobs که قرار است اواخر امسال راه اندازی شود ، دارای ویژگی های رسانه های اجتماعی مانند فید یا قابلیت به اشتراک گذاری پست ها و مقاله ها نیست.

   https://techbord.com LinkedIn در چین تعطیل می شود ، با برنامه جدیدی به نام InJobs

  ممنوعیت LinkedIn جایگزین آن نمی شود برای اولین بار مایکروسافت باید شرایط مورد نیاز چین را برآورده کند. در سال 2016 ، مایکروسافت نسخه ویندوز 10 منحصر به فرد خود را با "کنترل بیشتر مدیریت و امنیت " منحصر به چین منتشر کرد.

  علاوه بر مایکروسافت ، بسیاری از شرکت های بزرگ فناوری دیگر خدمات خود را در چین تعطیل کرده اند قوانین سانسور دولت چین اینها شامل فیس بوک و توییتر در سال 2009 و گوگل در 2010 است. در سال 2021 ، برنامه پیام رسانی Signal و برنامه صوتی اجتماعی Clubhouse نیز مسدود شدند.

  با LinkedIn خارج از چین ، سیستم بررسی آمازون و Github تنها پلتفرم های خارجی مجاز به میزبانی محتوای تولید شده توسط کاربر در کشور هستند. با این حال ، با توجه به اینکه چگونه چین در حال مبارزه با شرکت های فناوری با سرکوب بازی ها و ارزهای رمزنگاری شده است ، ما تعجب نخواهیم کرد که این عملیات به سایر مناطق گسترش یابد.

  اعتبار تصاویر: گرگ بولا ، سوویک بنرجی

خبرهای دیگر از مایکروسافت