techbord.com Halo Infinite پنجره پرتاب پاییز 2021 است

Halo Infinite قرار بود ماه گذشته در کنار Xbox Series X / S به عنوان یک عنوان بسیار ضروری وارد بازار شود ، اما به دنبال آشکار شدن آن در تابستان ، داستان شروع به تغییر کرد. این بازی اکنون رنگ تازه ای به خود گرفته است اما متأسفانه طرفداران باید کمی صبر کنند تا خشک شود.

آرون گرینبرگ ، مدیر ارشد بازاریابی Xbox در مایکروسافت ، در ابتدا اظهار داشت که کمبودهایی که طرفداران از آن شکایت داشتند در نتیجه جریان کم کیفیت (1080p) بود و افراد پیشنهاد کردند که این نمایش را با کیفیت 4K 60 FPS مشاهده کنند. >

چند هفته بعد ، توسعه دهنده 343 Industries اعلام کرد که شروع بازی را به سال 2021 فشار می دهد تا اطمینان حاصل کند که آنها زمان کافی برای "ارائه یک بازی Halo را دارند که مطابق با چشم انداز ما است." اما دقیقاً چه موقع؟

https://techbord.com Halo Infinite پنجره پرتاب سقوط 2021 پیدا می کند

ما درک بهتری از زمان انتظار بازی در این هفته پیدا کردیم و متأسفانه برای طرفداران مشتاق Halo ، آنها باید صبر و حوصله خود را طی ماه های آینده نشان دهند.

مدیر خلاق جوزف استاتن در استاتن گفت: یک پست اخیر در وبلاگ که 343 Industries قصد دارد Halo Infinite را در پاییز 2021 ارسال کند.

"بله ، این زمانی است که بازی در حال بیرون آمدن است". وی افزود: "و از این پس تا آن زمان ، هر یک از ما در 343i و تیم های بزرگ شریک زندگی خود در حال ساخت ، آزمایش و پرداخت تجربه ای هستیم که امیدواریم همه شما دوست داشته باشید."

https://techbord.com پنجره پرتاب پاییز 2021 Halo Infinite

نیل هریسون ، مدیر مدیریت هنری 343 صنایع ، گفت: هدف اصلی نمایش در ماه جولای نمایش گیم پلی برای اولین بار بود. هریسون اضافه کرد: "در حالی که آن جنبه معمولاً همانطور که می خواستیم به وجود آمد ، واقعیت این است که هنر و تجسم در نواری نبود که ما برای Halo در نظر بگیریم - حتی در یک وضعیت در حال پیشرفت". " برای بررسی عمیق تر نحوه تغییر Halo Infinite توسط 343 Industries بر اساس بازخورد طرفداران ، حتماً مصاحبه عمیق با چندین نفر از اعضای تیم که در حال انجام بازی هستند را در وبلاگ Halo بررسی کنید.

Halo Infinite پنجره پرتاب پاییز 2021 است
microsoft/halo-infinite-پنجره-پرتاب-پاییز-2021.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.