techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند

چیزی که باید منتظر آن بود: Microsoft Simulator Flight Simulator 2020 فوق العاده غوطه وری (و تقریباً واقع بینانه) از اوت آغاز به کار کرد و از آن زمان بسیار محبوب شده است - حتی چند مدبر کارآفرین را نیز به خود جلب کرده است که همه چیز را از نشانه های جدید به Godzilla به بازی اضافه کرده اند. مایکروسافت قصد دارد برای غوطه وری بیشتر کار کند ، بعداً در ماه دسامبر یک به روزرسانی VR برای FS2020 منتشر خواهد

طبق TechPowerUp ، این پشتیبانی قبلاً در ماه اکتبر با ظرفیت محدودی ارائه شده بود - برای تعدادی از آزمایشگران بسته بتا در دسترس بود و سیستم مورد نیاز آن بسیار سنگین بود. حداقل شما به یک i5-8400 (یا Ryzen 5 1500X) ، GTX 1080 و 16 گیگابایت RAM احتیاج داشتید. تصور کنید که تجربه بازی FS2020 در VR برای آزمایش کنندگان با دستگاههایی که در آن سطح مشخص شده اند بسیار خوشایند است. خوشبختانه ، هنگامی که به روزرسانی کامل SteamVR از راه می رسد ، مایکروسافت "بهینه سازی عملکرد جدید " را معرفی می کند که مشخصات مورد نیاز را چند درجه پایین می آورد.

 https://techbord.com Microsoft Simulator Flight 2020 از SteamVR پشتیبانی می کند این ماه

با این حال ، انتظار هیچ پیشرفت چشمگیری نداریم - FS2020 در حال حاضر یک بازی فوق العاده طلبکارانه است. در 1440p ، حتی 2080 Ti قدرتمند نیز می تواند به طور متوسط ​​44 FPS را در تنظیمات Ultra در آزمایش خود ما مدیریت کند و داستان با 4K بدتر هم شد. مسلماً معیارهای ما در ماه اوت اتفاق افتاد ، بنابراین ممکن است از زمان انتشار بازی ، عملکرد بهبود یافته باشد.

اگر هنوز FS2020 را گیر نیاورده اید ، اما طرفدار حق رای دادن هستید (یا به طور کلی فقط سیم کارت های پرواز) ، شما 60 دلار بر روی سیستم عامل رایانه شخصی خود هزینه می کنید (نسخه کنسول برای سال آینده تنظیم شده است). اگر هنوز بلعیدن آن برای شما کمی زیاد است ، باید در جریان فروش زمستانی Steam ، که احتمالاً ماه آینده برگزار می شود ، بررسی کنید. ممکن است در آن صورت تخفیف دریافت کند.

Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
microsoft/flight-simulator-2020-مایکروسافت-پشتیبانی-steamvr-را-در.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
techbord.com مدیر عامل جدید اینتل: ما باید محصولات بهتری نسبت به
techbord.com شرایط غیرمنتظره خاک ، ناسا را ​​وادار می کند تا هدف اصلی InSight lander را کنار بگذارد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.