خبر

 • تک بورد - Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند

  Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
  چند ثانیه قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: Microsoft Simulator Flight Simulator 2020 فوق العاده غوطه وری (و تقریباً واقع بینانه) از اوت آغاز به کار کرد و از آن زمان بسیار محبوب شده است - حتی چند مدبر کارآفرین را نیز به خود جلب کرده است که همه چیز را از نشانه های جدید به Godzilla به بازی اضافه کرده اند. مایکروسافت قصد دارد برای غوطه وری بیشتر کار کند ، بعداً در ماه دسامبر یک به روزرسانی VR برای FS2020 منتشر خواهد

  طبق TechPowerUp ، این پشتیبانی قبلاً در ماه اکتبر با ظرفیت محدودی ارائه شده بود - برای تعدادی از آزمایشگران بسته بتا در دسترس بود و سیستم مورد نیاز آن بسیار سنگین بود. حداقل شما به یک i5-8400 (یا Ryzen 5 1500X) ، GTX 1080 و 16 گیگابایت RAM احتیاج داشتید. تصور کنید که تجربه بازی FS2020 در VR برای آزمایش کنندگان با دستگاههایی که در آن سطح مشخص شده اند بسیار خوشایند است. خوشبختانه ، هنگامی که به روزرسانی کامل SteamVR از راه می رسد ، مایکروسافت "بهینه سازی عملکرد جدید " را معرفی می کند که مشخصات مورد نیاز را چند درجه پایین می آورد.

   https://techbord.com Microsoft Simulator Flight 2020 از SteamVR پشتیبانی می کند این ماه

  با این حال ، انتظار هیچ پیشرفت چشمگیری نداریم - FS2020 در حال حاضر یک بازی فوق العاده طلبکارانه است. در 1440p ، حتی 2080 Ti قدرتمند نیز می تواند به طور متوسط ​​44 FPS را در تنظیمات Ultra در آزمایش خود ما مدیریت کند و داستان با 4K بدتر هم شد. مسلماً معیارهای ما در ماه اوت اتفاق افتاد ، بنابراین ممکن است از زمان انتشار بازی ، عملکرد بهبود یافته باشد.

  اگر هنوز FS2020 را گیر نیاورده اید ، اما طرفدار حق رای دادن هستید (یا به طور کلی فقط سیم کارت های پرواز) ، شما 60 دلار بر روی سیستم عامل رایانه شخصی خود هزینه می کنید (نسخه کنسول برای سال آینده تنظیم شده است). اگر هنوز بلعیدن آن برای شما کمی زیاد است ، باید در جریان فروش زمستانی Steam ، که احتمالاً ماه آینده برگزار می شود ، بررسی کنید. ممکن است در آن صورت تخفیف دریافت کند.

خبرهای دیگر از مایکروسافت