خبر

 • تک بورد - DirectStorage مایکروسافت برای کامپیوتر با SSD های PCIe 3.0 کار خواهد کرد

  DirectStorage مایکروسافت برای کامپیوتر با SSD های PCIe 3.0 کار خواهد کرد
  2 روز و 5 ساعت قبل

  چرا مهم است: مایکروسافت طی رویداد اخیر Game Stack Live (GSL) 2021 تأیید کرد که API DirectStorage آینده آن برای رایانه های شخصی با PCIe 3.0 NVMe SSD سازگار است. این مهم با توجه به درایوهای PCIe 3.0 بسیار بیشتر از نمونه های جدیدتر است و درایوهای PCIe 4.0 فقط به تعداد اندکی سیستم عامل جدید محدود شده اند.

  تا این مرحله ، تصور عمومی بر این بود که این فناوری فقط با جدیدترین درایوهای PCIe 4.0 کار می کند. با این وجود این فناوری با درایوهای SATA کار نخواهد کرد ، زیرا رابط کاربری برای دستیابی به آنچه مایکروسافت می خواهد بسیار کند است.

  همانطور که ردموند در هنگام ارائه خود برجسته کرد ، DirectStorage API در ابتدا برای سری Xbox ایجاد شده است. X / S. در رایانه با اجرای پیوندی کارآمدتر بین NVMe SSD و GPU به حداکثر عملکرد حافظه محلی کمک می کند.

  همچنین بخوانید: موارد جدید در DirectX 12 چیست؟ درک DirectML ، DirectX Raytracing و DirectStorage

  همانطور که امروز وجود دارد ، API های موجود هر درخواست ورودی و خروجی را به صورت جداگانه و به صورت سری درمان می کنند. با این وجود ، API های DirectStorage به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا درخواست های I / O را به صورت دسته ای دسته بندی کنند که می توان آنها را به طور موازی اداره کرد. به طور خلاصه ، این امر منجر به زمان بارگذاری سریعتر خواهد شد و به بازی ها اجازه می دهد جزئیات و وسعت بیشتری از هر زمان دیگری داشته باشند.

  DirectStorage مایکروسافت در GSL صحبت در مورد نحوه کار فن آوری و چگونگی ورود برنامه ها به سیستم است. آی تی. اگر ویدیوی آن را به طور مستقیم از دست داده باشید ، ویدیوی فوق را جاسازی کرده ایم.

  اعتبار تصویر: کریستین ویدیگر

خبرهای دیگر از مایکروسافت