خبر

 • تک بورد - Clippy به عنوان یک ایموجی ویندوز 11 بازگشته است

  Clippy به عنوان یک ایموجی ویندوز 11 بازگشته است
  14 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ آخرین نسخه پیش نمایش ویندوز 11 شامل معرفی سبک جدیدی از ایموجی ها است. پس از یک کمپین روابط عمومی که در اوایل تابستان شروع شد، مایکروسافت تصمیم گرفت کلیپی را به عنوان یکی از ایموجی های جدید احیا کند.

  این به‌روزرسانی شکلک‌هایی را معرفی می‌کند که قرار است بیشتر با سبک طراحی "Fluent" ویندوز 11 مطابقت داشته باشند. به این ترتیب، آنها انحصاری ویندوز 11 هستند. می‌توانید آن‌ها را فعال کنید. آنها را با انتخاب Windows Update در Settings > Update & Security انتخاب کنید.

  اینها ایموجی های جدیدی هستند که مایکروسافت در ماه اکتبر منتشر کرد. گرافیکی که در آن زمان اکانت توییتر Windows UK استفاده می کرد باعث شد برخی معتقد شوند که مایکروسافت قصد دارد به ایموجی های جدید خود کمی عمق سه بعدی بدهد. معلوم شد که اینطور نیست، زیرا حساب بعداً به اشتباه خود اعتراف کرد و ایموجی‌های جدید منتشر شده در این هفته در واقع دو بعدی هستند.

  اگر 20 هزار لایک دریافت کند، ایموجی گیره کاغذ را در مایکروسافت جایگزین می‌کنیم. 365 با کلیپی. pic.twitter.com/6T8ziboguC

  — مایکروسافت (@Microsoft) 14 ژوئیه 2021

  Clippy احیا شده جایگزین شکلک استاندارد گیره کاغذ شده است. Clippy در بیشتر دو دهه اخیر چیزی بیش از یک میم نبوده است، اما افرادی که در اواخر دهه 1990 از مایکروسافت آفیس استفاده می کردند احتمالاً آواتار اصلی Office Assistant را به یاد می آورند که به نظر می رسد نکاتی را ارائه می دهد. در آن زمان کاربران عمدتاً کلیپی را آزاردهنده می‌دانستند، و این شخصیت در روزهای ویندوز XP محو شده بود.

  در ژوئیه سال جاری، حساب اصلی توییتر مایکروسافت پیشنهاد کرد که Clippy را برای جایگزینی ایموجی‌های گیره کاغذ بازگرداند. اگر توییت 20000 لایک داشته باشد. این توییت با بیش از 173000 لایک به پایان رسید، بنابراین ردموند طبق وعده‌های خود این تغییر را انجام داد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت