خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای یک اصلاح اساسی UI برای ویندوز 10 در سال آینده است

  گزارش شده است که مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای یک اصلاح اساسی UI برای ویندوز 10 در سال آینده است
  28 روز و 16 ساعت قبل

  انتظار می رود که ویندوز 10X سبک و سبک ماژولار مایکروسافت در سال آینده عرضه شود ، البته در ابتدا برای دستگاههای تک صفحه تصور می شود که این سیستم عامل UI / UX ساده تر و منسجم را در چندین م Windowsلفه ویندوز به ارمغان می آورد و اکنون به نظر می رسد که یک تازه سازی UI بزرگ روی کارت های Windows 10 نیز وجود دارد. گزارش شده که با ورود به 21H2 ، پروژه تعمیرات اساسی با نام رمز "Sun Valley" انجام می شود و من

  ما اخیراً در به روزرسانی ویژگی اکتبر 2020 مایکروسافت تغییرات جزئی در اجزای مختلف ویندوز مشاهده کردیم ، اما طبق گزارشات سال آینده این شرکت حداقل از نظر طراحی کارها را به چرخ دنده بالا تغییر خواهد داد.

  ویندوز نسخه 10X ، نسخه Lite مایکروسافت از سیستم عامل استاندارد خود ، انتظار می رود تا بهار سال آینده به صورت عمومی عرضه شود ، اگرچه تا سال 2022 برای دستگاه های صفحه نمایش دوتایی وارد بازار نمی شود. سیستم عامل جدید همچنین دارای یک سیستم عامل تجربه آشنا ، اما مدرن ویندوز ، همانطور که در پیش نمایش مایکروسافت در File Explorer جدید خود در اوایل سال جاری نشان داده شده است. در ویندوز 10 ایکس و نسخه همتای استاندارد آن. با توجه به ZDNet 's Mary Jo Foley ، مایکروسافت ممکن است سال آینده فقط یک به روزرسانی ویژگی را برای ویندوز 10 ارسال کند ، که آن را داخلی "کبالت" می نامد. این به روز رسانی در پاییز 21H2 وارد می شود و تغییرات بزرگی رابط کاربر را برای Start بسته بندی می کند منو ، مرکز اقدام و میراث پرونده اکسپلورر.

  https://techbord.com گزارش شده است که مایکروسافت در حال برنامه ریزی یک رشته اصلی است. تعمیرات اساسی UI برای ویندوز 10 سال آینده

  با کد رمزگذاری شده" Sun Valley "، این تازه سازی UI ظاهراً توسط تیم Windows Devices and Experiences تحت راهنمایی محصول اصلی مایکروسافت در حال کار است. افسر پانوس پانای. Zac Bowden از ویندوز مرکزی همچنین خاطرنشان می کند که یک Taskbar به روز شده با کد مدرن ، پشتیبانی گسترده تر از حالت Dark در برنامه های قدیمی و چندین بهبود تبلت از این تعمیرات اساسی انتظار می رود.

  جالب است که مایکروسافت نیز این طراحی را انجام می دهد حداقل برای برخی از ویژگی ها به صورت اختیاری تغییر می کند و به کاربران امکان می دهد بین تجربه های جدید و قدیمی تغییر مسیر دهند. هنگامی که این شرکت توانست به یکنواختی و هماهنگی طراحی در دستگاه های تک صفحه ای برای ویندوز 10 و 10X دست یابد ، می توان انتظار داشت که مورد بعدی را برای سخت افزارهای صفحه نمایش دوگانه مانند Surface Neo با تأخیر بیشتر اصلاح کنیم.

خبرهای دیگر از مایکروسافت