خبر

 • تک بورد - گزارش شده است که فروشگاه مایکروسافت برای نوسازی ویندوز 10 مورد بازسازی قرار گرفته است

  گزارش شده است که فروشگاه مایکروسافت برای نوسازی ویندوز 10 مورد بازسازی قرار گرفته است
  16 روز و 22 ساعت قبل

  شایعه سازی: با وجود تمام پیشرفت های ویندوز 10 در طول سال ها ، فروشگاه مایکروسافت سیستم عامل همچنان یک تجربه دوست داشتنی نیست. با این حال ، طبق گزارش جدید ، شرکت ردموندی در حال برنامه ریزی برای تعمیرات اساسی فروشگاه برنامه خود است به امید اینکه آن را به یکی از بهترین ویندوز 10 به جای بدترین عناصر تبدیل کند.

  بر اساس گزارشی از ویندوز مرکزی ، فروشگاه مایکروسافت همان طراحی باقیمانده رابط کاربری ویندوز 10 را با نام رمز "Sun Valley" دریافت می کند که انتظار می رود این پاییز وارد زمین شود. فروشگاه از نو تصور شده همچنان یک برنامه جهانی Windows Platform (UWP) است و همچنان به روزرسانی های ماهانه ای را ارائه می دهد که ویژگی ها و پیشرفت های جدیدی را ارائه می دهند.

  برخی از تغییرات گرافیکی شامل طرح جدید ، رابط ، آیکون ها و انیمیشن ها . همچنین گفته می شود که ثبات بیشتری هنگام بارگیری بازی های بزرگ فراهم می کند ، که می تواند یک دردسر باشد ، همانطور که هر کسی مانند Gears 5 (114.6 GB) را نصب کرده است ، تصدیق می کند. اما بزرگترین تغییرات در پشت صحنه است.

  با فروشگاه جدید ، توسعه دهندگان می توانند برنامه های Win32 بسته بندی نشده را به جای تبدیل آنها به قالب بسته MSIX ، به فروشگاه ارسال کنند. این باید همه چیز را از سازماندهی پوشه های بازی گرفته تا فعال کردن حالت ها بسیار راحت تر کند.

  https://techbord.com Microsoft گزارش شده است که فروشگاه برای ویندوز 10 اصلاح می شود

  علاوه بر این ، توسعه دهندگان می توانند به جای استفاده از به روزرسانی های فروشگاه مایکروسافت ، با استفاده از شبکه تحویل محتوای خود برنامه ها را میزبانی کنند و به روزرسانی ها را انجام دهند ، به آنها امکان کنترل بیشتری بر نوع در آخر ، و نکته ای که احتمالاً مورد توجه سازندگان بازی قرار خواهد گرفت ، توسعه دهندگان مجاز به استفاده از سیستم عامل های تجاری خود به جای مایکروسافت هستند - همان مسئله ای که منجر به به دادخواست Apple vs Epic Games. جالب است بدانید که مایکروسافت از توسعه دهندگانی که از سیستم عامل های بازرگانی درون برنامه ای خود استفاده می کنند ، اقدامی کوتاه نخواهد کرد. این امر برای صنعت اولین خواهد بود.

  Windows Central گزارش می دهد که مایکروسافت برنامه های مهم شخص اول را در دسترس قرار می دهد از طریق فروشگاه خود ، معرفی این نسخه اصلاح شده را معرفی می کند. این شامل Microsoft Office ، Teams ، Edge و Visual Studio است که در حال حاضر سیستم عامل تحویل خاص خود را دارند.

  برخی از برنامه های این شرکت ممکن است از هم اکنون و ورود Sun Valley تغییر کند ، اما یک فروشگاه Microsoft که " درد استفاده از آن قطعاً اغوا کننده به نظر می رسد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت