خبر

 • تک بورد - کنترل کننده های Xbox به دلیل توافق طولانی مدت با Duracell هنوز از باتری های AA استفاده می کنند

  کنترل کننده های Xbox به دلیل توافق طولانی مدت با Duracell هنوز از باتری های AA استفاده می کنند
  چند ثانیه قبل

  WTF ؟! وقتی این روزها تقریباً همه چیز باتری قابل شارژ داخلی دارد ، تا حدی عجیب است که کنترل کننده های Xbox Series X | S از دو باتری AA تغذیه می کنند. مایکروسافت دارای یک بسته باتری قابل شارژ Xbox است که کاربران می توانند به طور جداگانه خریداری کنند و Xbox Elite Wireless 2 دارای یک پیل داخلی است. با این حال ، گیم پد های استاندارد از زمان بی سیم شدن با Xbox 360 باتری های قابل تعویض به بازار عرضه شده

  با توجه به اظهارات اخیر در مصاحبه با یکی از مدیران Duracell ، کنترل کننده های Xbox به دلیل یک توافق طولانی مدت بین مایکروسافت و شرکت "Copper-Top " ، همیشه باتری های قابل تعویض دارند. مدیر بازاریابی Duracell UK Luke Anderson به Stealth Optional گفت که "این همکاری با Duracell و Xbox همیشه وجود داشته است."

  اساساً ، Duracell توافق کرده است که باتری Xbox را برای مدت نامعلومی تهیه کند ، احتمالاً برای قرار گرفتن در معرض آن فراهم می کند. ایده این است که وقتی بازیکنان باتری های کنترلر را تعویض می کنند ، احتمال اینکه آنها را با همان مارک جایگزین کنند بسیار بیشتر است. اما توافق فراتر از کنترل کننده ها است.

  "[این معامله] این است که [Duracell] OEM محصول باتری را برای کنسول های Xbox و همچنین باتری کنترلرها را تأمین کند." / p>

  وی افزود که این توافق نامه "مدتی" ادامه داشته است و برای آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد داشت. به نظر می رسد ادعای عجیبی این است که مایکروسافت با توجه به اینکه همه رقبا از باتری های قابل شارژ داخلی استفاده می کنند ، به خود اجازه می دهد تا در یک معامله طولانی مدت مانند این شرکت بسته شود. بازی های Xbox @ را به طور مداوم بازی کنید. #XboxElite pic.twitter.com/zcYbI2haYQ

  - Duracell (Duracell) 9 نوامبر 2018

  MCV Develop برای توضیحات با مایکروسافت تماس گرفت و عبارت زیر را دریافت کرد:

  " ما عمداً در مورد راه حل های باتری برای کنترلرهای بی سیم استاندارد Xbox به مصرف کنندگان پیشنهاد می دهیم. این شامل استفاده از باتری AA از هر مارک دیگر ، باتری قابل شارژ Xbox ، راه حل های شارژ شرکای ما یا کابل USB-C است که می تواند کنترل کننده را تأمین کند هنگامی که به کنسول یا رایانه متصل می شوید. "

  گفته مایکروسافت نشان می دهد که تصمیم وی برای استفاده از باتری های قلمی" عمدی "بوده است ، نه این که توسط برخی معاملات دیکته شود. با این حال ، هنگامی که بیشتر تحت فشار قرار می گیریم ، سخنگوی تایید یا رد نمی کند که این شرکت با Duracell توافق داشته است یا نه.

  با این حال ، تمام شواهد نشان دهنده مشارکت موجود است. جدا از ادعاهای آندرسون و Duracell دوگانه به عنوان گزینه پیش فرض در کنترل کننده های Xbox ، این دو شرکت در موارد مختلف تبلیغات متقابل را انجام داده اند ، از جمله کنترلر Xbox با مارک Duracell و توییت "پیشنهاد ازدواج" از Copper حساب رسمی رسمی توییتر برتر (در بالا).

  اعتبار تصویر: quangmooo

خبرهای دیگر از مایکروسافت