خبر

 • تک بورد - کارمندان مایکروسافت 1500 دلار جایزه همه گیر دریافت می کنند

  کارمندان مایکروسافت 1500 دلار جایزه همه گیر دریافت می کنند
  14 روز و 3 ساعت قبل

  بحران Covid-19 برای همه یک زمان چالش برانگیز بوده است. به همین ترتیب ، چندین غول فناوری به کارمندان خود پاداش همه گیری اعطا کرده اند. یکی از اینها مایکروسافت است که 1500 دلار "به رسمیت شناختن سال مالی بی نظیر و چالش برانگیزی که مایکروسافت به تازگی به اتمام رسانده است" در اختیار کارگران قرار می دهد.

  در یک یادداشت داخلی که توسط The Verge دیده شد ، رئیس مردم مایکروسافت ، کاتلین هوگان ، اعلام کرد که همه کارکنان زیر سطح معاون رئیس جمهور که از 31 مارس یا قبل از 31 مارس 2021 آغاز شده است ، واجد شرایط دریافت جایزه خواهد بود. این شامل کارگران نیمه وقت و افرادی با نرخ ساعتی در ایالات متحده و بین المللی است که واجد شرایط هستند.

  "ما به عنوان نمادی از قدردانی از حضور در کنار هم به عنوان یک مایکروسافت در یک سال کاملاً چالش برانگیز ، سخنگوی مایکروسافت به CNET گفت: "افتخار این است که کارمندان خود را با یک بار هدیه یک بار شناسایی می کنید."

  علی رغم اینکه مایکروسافت دارای LinkedIn ، GitHub و ZeniMax است ، کارمندان این افراد شرکتها واجد شرایط دریافت جایزه نیستند. پیش بینی می شود با 175 هزار و 508 کارگر در سراسر جهان ، هزینه تولید این هدایا حدود 200 میلیون دلار باشد. این مقدار زیادی پول است اما فقط دو روز سود برای مایکروسافت را نشان می دهد ، که ماه گذشته تنها دومین شرکت دولتی ایالات متحده بود که ارزش بازار 2 تریلیون دلار را داشت و به یک شرکت انحصاری به اپل پیوست.

  مایکروسافت تنها شرکتی نیست که پاداش مربوط به بیماری همه گیر را در اختیار شما قرار می دهد. فیس بوک در مارس 2020 مبلغ 1000 دلار پول نقد به کارمندان خود داد تا در هنگام شیوع ویروس کرونا کمک کند. کارگران خط مقدم آمازون 300 دلار جایزه تعطیلات دریافت کردند. شرکت مخابرات انگلیس BT 2000 دلار به 60،000 کارمند خود هدیه می دهد. و توییتر گفته است که تجهیزات کارکنان برای خرید از خانه و همچنین هزینه های مراقبت روزانه اضافی که توسط بچه ها پرداخت می شود ، به کارکنان بازپرداخت خواهد شد.

  اعتبار تصویر: هنر عکس

خبرهای دیگر از مایکروسافت