خبر

 • تک بورد - کاربران ویندوز 7 و 8 ممکن است مسیر ارتقا free رایگان به ویندوز 11 را دریافت کنند

  کاربران ویندوز 7 و 8 ممکن است مسیر ارتقا free رایگان به ویندوز 11 را دریافت کنند
  15 روز و 19 ساعت قبل

  شایعه سازی: هنوز 100 میلیون رایانه شخصی وجود دارد که ویندوز 7 را اجرا می کنند ، بسیاری از آنها به دلیل خوبی ، با وجود اینکه سیستم عامل دیگر پشتیبانی رسمی دریافت نمی کند. اگر فرصتی برای متقاعد کردن مشتریان برای ارتقا به ویندوز 11 وجود داشته باشد ، این فرایند باید رایگان باشد - و این ممکن است با توجه به اطلاعات جدید منتشر شود. حال بیایید امیدوار باشیم که این روش نیز مانند روشی که ابزار قدیمی ویندوز

  هرچه به رویداد بزرگ مایکروسافت برای ویندوز 11 نزدیکتر می شویم ، همه درزها و نکات به یک تجدید بصری اشاره می کند که مسلماً تجربه ویندوز را به دوران مدرن و مطابق می رساند. با زبان طراحی جدید مایکروسافت. آنچه که ممکن است به عنوان یک سیستم عامل جداگانه به نام Windows 10X به پایان برسد ، راهنمای این نسخه جدید است و غول Redmond همچنین قرار است فروشگاه Windows جدیدی را طراحی کند.

  با این حال ، یک جنبه دیگر وجود دارد که مهم است به همان اندازه ، و مایکروسافت بدون شک در تلاش است تا یک راه حل را آماده کند: چگونه می توان کاربران ویندوز 7 را از سیستم عامل 11 ساله اکنون ارتقا داد. برای کاربران ویندوز 10 ، نسخه بعدی سیستم عامل انتظار می رود که یک نسخه رایگان باشد ، اگرچه باید تأیید شود ، و این ممکن است به موارد ویندوز 7 نیز گسترش یابد.

  بر اساس گزارشی از ویندوز جدیدترین ، نسخه فشرده ویندوز 11 شامل یک بسته پیکربندی است که نشان می دهد کاربران ویندوز 7 ، 8 و 8.1 با استفاده از ابزارهای رسمی مسیر ارتقا مستقیم به ویندوز 11 را دارند. ارائه شده توسط مایکروسافت. علاوه بر این ، کلیدهای پیکربندی موجود در بسته پیکربندی کلید محصول نشان می دهد که این نسخه بدون هیچ هزینه ای ارائه می شود.

  از یک طرف ، این را باید با دانه نمک ضرب المثل تهیه کنید ، همانطور که صحبت می کنیم در مورد ساخت فاش شده و مایکروسافت هنوز مسیر ارتقا official رسمی ویندوز 10 را مشخص نکرده است ، چه رسد به نسخه های قبلی. از سوی دیگر ، دلیل وجود این باور وجود دارد که مایکروسافت این کار را انجام خواهد داد ، زیرا تأثیر مالی ناچیز خواهد بود و این شرکت از یک استراتژی مشابه برای جلب کاربران برای به روزرسانی به ویندوز 10 استفاده کرد. نه تنها این ، بلکه اولین نسخه ارتقا initial رایگان است که قرار بود در سال 2016 پایان یابد و تا امروز نیز کار می کند ، به شما امکان می دهد از کلید معتبر ویندوز 7 یا ویندوز 8 برای ارتقا به ویندوز 10 استفاده کنید.

  اگر در واقع ویندوز 11 به عنوان یک نسخه رایگان ارائه می شود ، مایکروسافت باید این مورد را بیاموزد از اشتباهات فراوان ناشی از به روزرسانی اجباری ویندوز 10 در گذشته. انگیزه این تصمیم یک برنامه بلند پروازانه برای دستیابی به یک میلیارد دستگاه در مدت زمان نسبتاً کوتاه بود ، اما اکنون که ویندوز 10 روی 1.3 میلیارد دستگاه نصب شده است ، تنها راهی که کاربران ویندوز 7 سرانجام به سمت ویندوز جدید می روند این است که هر زمان که آماده شدند به آنها اجازه دهید این کار را انجام دهند.

  با توجه به واکنش افرادی که این سازه فاش شده را نصب کرده اند ، ویندوز 11 حتی در سخت افزارهای قدیمی نیز باید به خوبی کار کند ، البته به شرط اینکه از TPM 2.0 پشتیبانی کند. و بوت امن.

خبرهای دیگر از مایکروسافت