techbord.com پیش خرید Xbox Series X حتی سریعتر از پلی استیشن 5 به فروش رسید

چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت اواخر صبح سه شنبه شروع به پیش خرید Xbox Series X | S کرد و مانند سونی ، اکثر خرده فروشان در طی چند ساعت بخشهای اولیه خود را تخلیه کردند. برخلاف سونی ، فروشگاه ها منتظر ماندند تا مایکروسافت به آنها چراغ سبز نشان دهد ، اما کاربران هنوز در تلاش بودند تا به موقع سفارشات خود را ثبت کنند.

بخشی از مشکل این بود که مایکروسافت به کاربران اطلاع داد که دقیقاً چه زمانی پیش خریدها به طور مستقیم اجرا می شوند. مشتریانی که مایل به دریافت کنسول نسل بعدی بودند ، در نهایت باعث تنگنا شدن صفحات خرید ترفندهای مقابله DDoS شدند. در موارد دیگر ، فروشگاه ها سعی کردند بار سرور را با درخواست از کاربران در صف انتظار کاهش دهند.

توسعه دهنده برنامه Zach Gage کشف کرد که صف GameStop چیزی بیش از یک ترفند برای وادار کردن کاربران به مدت نامحدود نیست.

"وای ، این وضعیت پیش خرید Xbox چنان آشفته است که GameStop به معنای واقعی کلمه فقط سعی در دفاع از سرورهای خود دارد و ادعا می کند شما در یک صف هستید و " لطفاً تازه نکنید یا شما نقطه شما را از دست خواهد داد ، "گیج در توییت خود نوشت.

هههه وای این وضعیت پیش سفارش xbox چنان آشفته است که gamestop به معنای واقعی کلمه فقط سعی در دفاع از سرورهای خود را دارد و ادعا می کند در یک صف هستید و لطفا" تازه شوید وگرنه جایگاه خود را از دست خواهید داد (اما به منبع صفحه نگاه کنید). pic.twitter.com/ertXzBIeyd

- Zach Gage (helvetica) 22 سپتامبر 2020

او تصویری از کد منبع را منتشر کرد ، نشان می دهد که صفحه برای حل کردن هر 30 ثانیه صرفاً حلقه زده است. وی حتی فکرش را هم نمی کرد تا زمانی که 30 دقیقه منتظر بود.

Polygon خاطرنشان کرد که حتی صفحات Xbox در آمازون نیز خسته شده اند و بارگیری نمی شوند. مشتریان Walmart ، Target و Best Buy مشکلات مشابهی را تجربه کردند.

از زمان نوشتن این مقاله ، صفحه خرید آمازون به شما امکان خطای عدم دسترسی را می دهد و سپس به سرعت به آگهی تمام صفحه مایکروسافت هدایت می شود تا Xbox Series X. GameStop همان کار را انجام می دهد اما شما را به صفحه فروشگاه محصولات مرتبط می فرستد. Walmart فقط گزینه ای برای دریافت هشدار "موجودی " دارد.

https://techbord.com پیش سفارش های Xbox Series X حتی سریعتر از PlayStation 5 به فروش رسیده است

Best Buy لیست سری X را به عنوان" به زودی "اعلام می کند و به نظر می رسد سری S موجود است. با این حال ، با کلیک بر روی دکمه خرید ، پیام زیر ظاهر می شود:

"به دلیل تقاضای زیاد ، این مورد به سبد خرید شما اضافه نشده است. لطفاً چند دقیقه صبر کنید و دوباره امتحان کنید. "

بعد از پنج "چند دقیقه" تلاش منصرف شدم.

تنها سایتی که به نظر می رسید هنوز کنسول در انبار دارد Newegg بود. با این حال ، بررسی دقیقاً قبل از انتشار این مقاله نشان داد که آن نیز تمام شده است.

و بله. اسکالپرها قبلاً به eBay مراجعه کرده اند و در آنجا بیش از 1000 دلار برای پیش خرید XBSX درخواست می کنند.

خوشبختانه هیچ زمزمه ای برای کمبود X X Series X وجود نداشته است ، مانند PlayStation 5. بنابراین فروشگاه ها باید به زودی تخصیص های جدید داشته باشد. فقط نگاه خود را به همه خروجی های معمول نگاه داشته و سریع یکی را بگیرید.

پیش خرید Xbox Series X حتی سریعتر از پلی استیشن 5 به فروش رسید
microsoft/پیش-خرید-xbox-series-x-حتی-سریعتر-از-پلی-استیشن-5-به-فروش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.