خبر

 • تک بورد - پنج درصد از کاربران رایانه شخصی اکنون از ویندوز 11 استفاده می کنند، مایکروسافت به اجبار PC Health Check را در ویندوز 10 نصب می کند

  پنج درصد از کاربران رایانه شخصی اکنون از ویندوز 11 استفاده می کنند، مایکروسافت به اجبار PC Health Check را در ویندوز 10 نصب می کند
  7 روز قبل

  علیرغم راه اندازی که با چندین مشکل قابل توجه احاطه شده بود، اکنون فقط بیش از پنج درصد از کاربران رایانه شخصی ویندوز 11 را نصب کرده اند. گزارش شده است که برای کمک به افزایش پایه نصب، از روش نسبتاً غیر متعارف نصب اجباری Check Health Check در دستگاه های Windows 10 استفاده کرده است.

  AdDuplex، بزرگترین شبکه تبلیغاتی متقابل برای برنامه‌ها و بازی‌های Windows Store، حدود 60000 سیستم دارای ویندوز 10 یا 11 را مورد بررسی قرار داد. پس از انتشار در اکتبر، این مطالعه نشان داد که آخرین اصلاحات ویندوز رسیده است. 4.8 درصد از «رایانه‌های رایانه‌های شخصی مدرن». Windows Insiders که نسخه‌های بتا ویندوز 11 را اجرا می‌کنند، 0.3 درصد باقی‌مانده از پایگاه کاربران را تشکیل می‌دهند، بنابراین این رقم کلی را به 5.1 درصد رسانده است.

  این نظرسنجی همچنین نشان می‌دهد که اکثر سیستم ها هنوز نسخه های مختلف ویندوز 11 را اجرا می کنند. ساخت ویندوز 10 M21U (21H1) در 37.6 درصد رایانه های شخصی یافت می شود، در حالی که ویندوز 10 O20U (20H2) روی 34 درصد از سیستم ها نصب شده است. به طور کلی، بیش از 90 درصد از رایانه های شخصی ویندوز 10/11 اکنون در نسخه های 2020-2021 سیستم عامل هستند.

  کمک به نرخ پذیرش ویندوز 11، عرضه اخیر سیستم عامل مایکروسافت به دستگاه های قدیمی تر است. . غول ردموند ماه گذشته عرضه اولیه را برای رایانه های شخصی جدیدتر ارائه کرد.

  https://techbord.com پنج درصد از کاربران رایانه شخصی اکنون از ویندوز 11 استفاده می کنند، مایکروسافت به اجبار PC Health Check را در ویندوز 10 نصب می کند

  "در دسترس بودن ویندوز 11 افزایش یافته است و ما از آخرین نسل مدل یادگیری ماشینی خود برای ارائه به مجموعه گسترده‌ای از دستگاه‌های واجد شرایط ارتقا دهید، این غول فناوری توضیح داد. "ما به آموزش مدل یادگیری ماشینی خود در سراسر عرضه مرحله‌ای ادامه خواهیم داد تا تجربه ارتقای روانی را ارائه دهیم."

  علاوه بر این، مایکروسافت نصب اجباری برنامه بررسی سلامت رایانه شخصی را در دستگاه‌های دارای Windows 10 آغاز کرده است. این ابزار ارزیابی می‌کند که آیا سیستمی واجد شرایط ارتقاء به ویندوز 11 است یا خیر، اما BleepingComputer اشاره می‌کند که کاربران گزارش داده‌اند که رایانه‌های خود برنامه را دوباره نصب می‌کنند، علیرغم اینکه چندین بار آن را حذف نصب کرده‌اند.

  در هر صورت، نسخه 21H2 آینده ویندوز 10 که در این ماه منتشر می‌شود باید تصور بهتری از تعداد کاربرانی که مایل به مهاجرت به ویندوز 11 هستند به ما بدهد.

  در حالی که نرخ پذیرش ویندوز 11 در حال افزایش است، سیستم مورد نیاز بحث‌برانگیز ممکن است در نهایت بر این پیشرفت تأثیر بگذارد. حرکت رو به جلو به طور خاص، تصمیم مایکروسافت برای ادغام نیاز به TPM 2.0 با استقبال شدید روبرو شده است. با این حال، کاربران می توانند در چند دقیقه آن را دور بزنند. و اگر اراده ای وجود داشته باشد، راهی وجود دارد: یکی از علاقه مندان اخیراً موفق شد ویندوز 11 را بر روی تراشه پنتیوم 4 تک هسته ای اینتل از 15 سال پیش اجرا کند.

  اعتبار تصویر: AdDuplex

خبرهای دیگر از مایکروسافت