خبر

 • تک بورد - ویندوز 11 در رایانه های شخصی پشتیبانی نشده به روز رسانی سیستم عامل را دریافت نمی کند

  ویندوز 11 در رایانه های شخصی پشتیبانی نشده به روز رسانی سیستم عامل را دریافت نمی کند
  16 روز و 23 ساعت قبل

  مایکروسافت اخیراً حداقل الزامات برای نصب ویندوز 11 را به روز کرده و یک برنامه بهبود یافته PC Health را برای Insiders ارائه کرده است. در حالی که چند تراشه اینتل این مشکل را برطرف کرده است ، این شرکت گفته است که کاربرانی که CPU آنها در لیست رسمی پشتیبانی شده وجود ندارد ، همچنان می توانند به صورت دستی به ویندوز 11 ارتقاء دهند ، یا با اجرای Windows Media Creation Tool یا با ISO رسمی Windows 11 به گرفت

  انتظار می رود که پاییز امسال ویندوز 11 به صورت عمومی راه اندازی شود زیرا مایکروسافت به تنظیمات حداقل سیستم مورد نیاز سیستم عامل ادامه می دهد. این شرکت اخیراً پشتیبانی سخت افزاری خود را با افزودن چندین CPU به لیست سازگاری اینتل گسترش داده است.

  اگرچه رایانه های شخصی که از سخت افزار قدیمی استفاده می کنند برای ارتقاء رسمی واجد شرایط نیستند ، اما کاربران علاقمند به اجرای/بررسی ویندوز 11 همچنان قادر خواهند بود برای ارتقاء/نصب سیستم عامل از طریق دستی ، به صورت آفلاین. این شرکت اخیراً برای سهولت در روند نصب ، راه اندازی ISO های ویندوز 11 برای Insiders را آغاز کرده است که پس از انتشار نسخه نهایی نیز مفید خواهد بود. تنها عیب این مسیر عدم بروزرسانی سیستم عامل بعدی مایکروسافت است.

  https://techbord.com Windows 11 در رایانه های شخصی پشتیبانی نشده به روز رسانی سیستم عامل ">

  این شرکت به The Verge می گوید که مسیر ارتقاء دستی برای رایانه های شخصی پشتیبانی نشده را مسدود نمی کند. با این حال ، چنین دستگاه هایی Windows Updates را دریافت نخواهند کرد و همچنین امکان دریافت وصله های امنیتی و به روز رسانی درایور برای آنها ممنوع است.

  اگرچه این گزینه به کاربران با رایانه های شخصی قدیمی اجازه می دهد تا ویژگی های جدید سیستم عامل را بررسی و کاوش کنند ، به طور بالقوه آنها را متقاعد کنید که از دستگاه سازگار با ویندوز 11 استفاده کنند - مطابق توصیه مایکروسافت - دستگاه های آنها به روز رسانی ویژگی ها را دریافت نخواهند کرد و هنگامی که خطاهای امنیتی و اشکالات در اطراف ویندوز 11 ظاهر می شوند ، آسیب پذیر می شوند.

  < p> حتی اگر چنین کاربرانی در نهایت تصمیم بگیرند به ویندوز 10 بازگردند ، آنها هنوز تا 2025 ، زمانی که مایکروسافت پشتیبانی از سیستم عامل قدیمی را متوقف می کند ، آرامش دارند.

خبرهای دیگر از مایکروسافت