خبر

 • تک بورد - ویندوز 11 در حال حاضر مشکلاتی را در چاپگرها ایجاد می کند ، مایکروسافت نحوه کاهش اندازه به روزرسانی را تا 40 درصد توضیح می دهد

  ویندوز 11 در حال حاضر مشکلاتی را در چاپگرها ایجاد می کند ، مایکروسافت نحوه کاهش اندازه به روزرسانی را تا 40 درصد توضیح می دهد
  11 روز و 19 ساعت قبل

  برای آخرین نسخه مایکروسافت ، ویندوز 11 ، حداقل یک شروع سخت بود. این سیستم عامل در چند هفته گذشته دچار چندین مشکل شده است. در حالی که برخی از آنها وصله شده اند ، یکی دیگر به مشکلاتی که سیستم عامل ایجاد می کند پیوست.

  برادر ، یک شرکت ژاپنی که لوازم الکترونیکی مرتبط با کامپیوتر می فروشد ، می گوید که مقدار قابل توجهی از چاپگرهای آن هنگام اتصال USB در ویندوز 11 ممکن است درست کار نکند.

  یک مقاله راهنما (از طریق BleepingComputer) هشدار می دهد که به روزرسانی کاربران به ویندوز 11 می تواند مانع از شناسایی سیستم چاپگر Brother در سیستم خود هنگام اتصال از طریق USB شود. آخرین تغییر مایکروسافت همچنین ممکن است مانع تغییر رایانه در تنظیمات چاپگر یا اتصال بیش از یک چاپگر در هنگام استفاده از اتصال USB شود. در کل ، 92 مدل چاپگر با سیستم عامل مشکل دارند. علاوه بر این ، هر چاپگر متصل به USB ممکن است در برقراری ارتباط با چندین ابزار چاپ مشکل داشته باشد.

  https://techbord.com ویندوز 11 در حال حاضر مشکلاتی را در چاپگرها ایجاد می کند ، مایکروسافت توضیح می دهد که چگونه اندازه به روز رسانی را تا 40 درصد کاهش داده است

  برادر گفت که در حال بررسی این موضوع برای یافتن راه حلی است. مایکروسافت هنوز مسائل مربوط به چاپ دستگاه های Brother را تایید نکرده است ، اما صفحه مشکلات شناخته شده خود را برای ویندوز 11 به روز کرده است ، جایی که وضعیت مشابهی را در آن لیست کرده است. به طور خاص ، نصب چاپگرها ممکن است در صورت تلاش بر روی برخی از اتصالات شبکه با شکست مواجه شود ، اگرچه این امر عمدتا بر شرکتها و سازمانها تأثیر می گذارد.

  ممکن است ویژگیهای چاپ سفارشی به درستی به مشتریان سرور چاپ ارائه نشود و در نهایت ، کاربران ممکن است چاپگرها را از طریق پروتکل چاپ اینترنتی (IPP) نصب کنید. مایکروسافت در حال حاضر در حال بررسی مشکلات چاپ است و قرار است وصله ای برای "به روز رسانی آینده ".

  مشکلات چاپ را کنار بگذاریم ، مایکروسافت اخیراً اولین به روزرسانی وصله خود را برای ویندوز 11 منتشر کرد. اگرچه برخی از مشکلات سازگاری را برطرف می کند ، با کندتر ساختن پردازنده های AMD نسبت به نسخه انتشار ، وضعیت را در جاهای دیگر بدتر کرد.

  https://techbord.com ویندوز 11 در حال حاضر مشکلاتی را در چاپگرها ایجاد می کند ، مایکروسافت جزئیات نحوه کاهش اندازه به روزرسانی را تا 40٪

  در جاهای دیگر ، در یک خبر نادر مثبت برای سیستم عامل مایکروسافت ، این شرکت توضیح داده است که چگونه موفق شده است اندازه آپدیت ها را دقیقاً 40 درصد برای سیستم عامل کاهش دهد.

  "با سرعت بالای امنیت و بهبود کیفیت ویندوز ، توزیع این حجم زیاد از محتوای به روز شده پهنای باند قابل توجهی را می گیرد ، "یک مهندس نرم افزار مایکروسافت گفت. "کاهش این انتقال شبکه برای یک تجربه عالی بسیار مهم است. علاوه بر این ، کاربران در شبکه های کندتر می توانند در تلاش باشند تا ماشین های خود را با آخرین اصلاحات امنیتی به روز نگه دارند ، در صورتی که نمی توانند بسته را بارگیری کنند. "

  "برای سیستم های داده نسخه ای که به جفت دلتا جلو و عقب نیاز دارند ، " ایجاد داده های به روز رسانی معکوس "راهی برای توزیع کارآمد دلتا جلو بر روی دستگاه و حفظ مسیر بازگشت دستگاه به حالت اولیه را ارائه می دهد. مایکروسافت با موفقیت از این روش استفاده کرده است رویکرد در ویندوز 11 ، کاهش 40 درصدی در اندازه به روزرسانی را ارائه می دهد. این به نفع مشتریان ما است که برای به روز و ایمن بودن نیاز به بارگیری کمتر خواهند داشت. "مایکروسافت در خلاصه ای توضیح داد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت