خبر

 • تک بورد - ویندوز 10 در جدیدترین نسخه ساخت Insider آیکون های جدیدی برای File Explorer دریافت می کند

  ویندوز 10 در جدیدترین نسخه ساخت Insider آیکون های جدیدی برای File Explorer دریافت می کند
  30 روز و 3 ساعت قبل

  مایکروسافت جدیدترین نسخه Windows 10 Preview Build 21343 را برای Insiders در Dev Channel منتشر کرده است که با خود آیکون های جدیدی برای پوشه های کاربر و درایوهای دیسک در File Explorer ، پیشرفت هایی در Windows Sandbox و Microsoft Defender Application Guard و تعداد زیادی رفع اشکال به ارمغان می آورد. . مایکروسافت همچنین به نزدیک به دوازده مورد شناخته شده در این ساخت اعتراف کرده است ، موضوعی که برای دور

  به آرامی اما مطمئناً ، چشم انداز مایکروسافت برای یک جوان سازی بصری گسترده با Project Sun Valley در حال تحقق است ، و قبل از اینکه تغییرات در به روزرسانی سیستم عامل آینده ایجاد شود ، به Windows Insiders خوش طعم می شود.

  با اعلام Insider Preview Build 21343 ، برجسته ترین نکته آیکون های به روز شده برای File Explorer است ، جایی که پوشه های کاربر زردرنگ دسک تاپ ، اسناد ، بارگیری ها ، تصاویر ، موسیقی و فیلم ها اکنون به هر یک رنگ شیب منحصر به فرد داده شده است برای تمایز بهتر و جهت گیری افقی. نمادها برای انواع پرونده های مرتبط نیز اصلاح شده اند و اکنون به صورت مرکزی بر روی پوشه های مربوطه تراز شده اند.

  مایکروسافت خاطرنشان می کند که سایر آیکون ها در سراسر سیستم عامل با گذشت زمان به روز می شوند. علاوه بر این ، این شرکت در مورد خطایی در بخش دسترسی سریع (بالا سمت چپ در File Explorer) به Windows Insiders هشدار می دهد که در صورت انتخاب این نسخه پیش نمایش ، پوشه های پین شده سفارشی را از دست می دهد.

  https://techbord.com ویندوز 10 در جدیدترین نسخه داخلی Insider برای File Explorer نمادهای جدیدی دریافت می کند

  درایو دیسک و آیکون های سطل بازیافت را اکنون با کاربر روبرو کنید ، شاید به دنبال تأیید است. ظاهر "بعد " آنها اساساً باعث می شود تا با آیکون های خود در مناطق دیگر مانند نوار آدرس File Explorer ، نمای لیست ، و نوار وظیفه (وقتی روی دکمه های کوچک تنظیم می شوند) سازگار باشد.

  برای پیشرفته کاربران ، مایکروسافت زمان راه اندازی سریعتر Microsoft Defender Application Guard و Windows Sandbox را یادداشت می کند. مورد اخیر اکنون همچنین شامل مرورگر Microsoft Edge مبتنی بر Chromium مایکروسافت است.

  تغییرهای ظریف کاربرد در سیستم عامل نیز ایجاد شده است. ابزارهای مدیریتی Windows به ابزارهای Windows کوتاه شده است ، تغییر نام پرونده ها در File Explorer با کلیدهای CTRL + nav / دکمه های حذف / حذف / Backspace و همچنین نمادهای شبکه سیستم به روز شده ، پشتیبانی صفحه کلید را بهبود می بخشد. همچنین لیست کاملی از رفع اشکالات مربوط به نشت حافظه ، شبکه ، نمایشگر ، صدا ، مشکلات BSOD و موارد دیگر وجود دارد. لیست کامل اصلاحات ، همراه با مشکلات شناخته شده ، در پست وبلاگ رسمی مایکروسافت قابل مشاهده است.

خبرهای دیگر از مایکروسافت