techbord.com ویندوز 10 به زودی به کاربران امکان می دهد تا سرعت تازه سازی نمایشگر خود را در تنظیمات سریع تغییر دهند

نظر ویرایشگر: توضیح دادن میزان تازه سازی مانیتور برای خوانندگان عادی ما احتمالاً عاقلانه نیست ، اما کسانی که در ویندوز 10 هستند ممکن است علاقه مند باشند بدانند که سیستم عامل به زودی امکان تنظیم آن گزینه را از طریق تنظیمات با کلیک کمتر فراهم می کند. طبق گفته مایکروسافت که در آخرین نسخه Windows Insider Build 20236 خود این تغییرات را انجام داده است ، آنها همچنین قادر به دیدن چهار مورد اخیر در جعبه جس

برای اینکه واضح باشد ، ویندوز 10 از قبل روشی را برای کاربران فراهم می کند تا نرخ تازه سازی نمایشگر خود را به صورت طبیعی تنظیم کنند. آنها همیشه می توانند به مسیر Settings> Display> Advanced Display Settings> Display Adapter Properties بروید ، برگه Monitor را انتخاب کرده و سپس مقادیر موجود را انتخاب کنند. برخی از مانیتورها همچنین امکان تغییر نرخ تازه سازی را از طریق OSD فراهم می کنند ، در حالی که کاربران GPU انویدیا می توانند با رفتن به صفحه کنترل Nvidia و سپس انتخاب مقدار مناسب در زیر Display> Change resolution برای مانیتور انتخابی خود ، همین کار را انجام دهند.

مایکروسافت در جدیدترین نسخه Insider Build 20236 خود ، بخش جدید "Refresh Rate" را در قسمت تنظیمات نمایش پیشرفته اضافه کرده است که امکان تغییر این مقدار را بدون نیاز به جستجوی بیشتر در منوها و برگه های بیشتر فراهم می کند.

https://techbord.com به زودی ویندوز 10 به کاربران امکان می دهد تا سرعت تازه سازی نمایشگر خود را به سرعت در تنظیمات

تغییر دهند مقادیر موجود البته به مدل نمایشگر خاص شما بستگی دارد و انجام تنظیمات بالاتر منجر به تجربه مایعات بیشتری در ازای مصرف برق بیشتر می شود. مایکروسافت همچنین تغییراتی را در جعبه جستجوی ویندوز ایجاد کرده و با نشان دادن لیستی از مواردی که کاربران اخیراً جستجو کرده اند ، آن را مفیدتر می کند.

https://techbord.com به زودی ویندوز 10 به کاربران امکان می دهد تا سرعت تازه سازی نمایشگر خود را به سرعت در تنظیمات تغییر دهند

حداکثر چهار مورد در بخش "اخیر " ذکر شده است ، که می تواند شامل برنامه ها ، پرونده ها ، تنظیمات و URL ها باشد ، در حالی که در مورد 0 ورودی ، لیست پنهان خواهد ماند. اگر کمتر از 2 مورد داشته باشد ، یک رشته آموزشی به کاربران نشان داده می شود تا به آنها اطلاع دهند که چه نوع مواردی در اینجا ظاهر می شود. موارد موجود در لیست را نیز می توان حذف کرد ، در حالی که کل ویژگی را می توان با رفتن به تنظیمات> جستجو> مجوزها و سابقه غیرفعال کرد.

علاوه بر این ، مایکروسافت گزینه Print to PDF خود را به روز کرده است که اکنون تلاش می شود برای تغییر خوانایی PDF در صورت عدم ارائه توسط برنامه چاپ ، حروف glyphs را به یونی کد تبدیل کنید. همچنین ده ها مورد اصلاح در این ساخت مربوط به برنامه های Office ، درایورهای سیستم ، راوی ، فایل اکسپلورر و غیره گنجانده شده است و در حال حاضر روی چندین مورد شناخته شده در رابطه با "تنظیم مجدد این رایانه" با استفاده از Keep My Files ، مستقیم کار می کند پیش نمایش ها ، اشکال UI نوار وظیفه برای Insiders و سناریوهای محاسبه GPU برای زیر سیستم ویندوز برای لینوکس.

ویندوز 10 به زودی به کاربران امکان می دهد تا سرعت تازه سازی نمایشگر خود را در تنظیمات سریع تغییر دهند
microsoft/ویندوز-10-به-زودی-به-کاربران-امکان-می-دهد-تا-سرعت-تازه.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.