خبر

 • تک بورد - ویندوز 10 ایکس فاش شده نشان می دهد که چه انتظاری از سیستم عامل Chrome سیستم عامل مایکروسافت داریم

  ویندوز 10 ایکس فاش شده نشان می دهد که چه انتظاری از سیستم عامل Chrome سیستم عامل مایکروسافت داریم
  29 روز و 8 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر بود: برنامه های اولیه مایکروسافت برای ویندوز 10 ایکس از خط خارج شده و سال گذشته منتقل شد ، اما این شرکت در حال تحویل نسخه ای برای دستگاه های تک صفحه است. ساختار فاش شده سیستم عامل آینده شباهت چشمگیری به سیستم عامل Chrome Google نشان می دهد.

  سالهاست که ویندوز 10 ایکس ساخته شده است ، و هرچه به انتشار نزدیک می شود ، ساخت های نهایی تقریباً نشت می کنند. در ابتدا ، سیستم عامل جدید قرار بود در کنار فاکتورهای جدید مانند قرص های دو صفحه نمایش ، به ویژه Surface Neo ، اما با تاخیر در قسمت سخت افزار ، ویندوز 10X اکنون قرار است برای اولین بار در دستگاه های تک صفحه نمایش ، احتمالاً به زودی امسال.

  Windows Central ، Thurrott و The Verge به ما نمایی از انتظارات مایکروسافت در پاسخ به سیستم عامل Chrome Google را نشان می دهند. این دو سیستم عامل به طور مشابه به عنوان گزینه های سبک وزن برای ویندوز 10 طراحی شده اند که فقط از قبل روی سخت افزار جدید نصب می شوند.

  با ویندوز 10 ایکس ، مایکروسافت امیدوار است که خریداران Chromebook را که تقاضای زیادی دارند ، تحت تأثیر قرار دهد - - رشد 122 درصدی سالانه در Q3 هیچ چیز عطسه ای نیست.

  درست مانند سیستم عامل Chrome ، ویندوز 10 ایکس بیشتر روی برنامه های وب متمرکز است. ساختهای فاش شده نشان می دهد که شما به راحتی می توانید Progressive Web Apps را از مرورگر Edge نصب کرده و در نوار وظیفه سنجاق کنید. همچنین تأیید می کند که ویندوز 10 ایکس در هنگام راه اندازی محدود به همین برنامه ها و برنامه های فروشگاه خواهد بود ، مایکروسافت در تلاش است بعداً از ظروف Win32 پشتیبانی کند.

  نوار وظیفه یک نسخه ساده از نوار معمولی ویندوز است که دارای دکمه های Start ، Edge و Task View را در مرکز قرار دهید. باز کردن منوی شروع ، راه اندازی کننده ای را نشان می دهد که در آن می توانید برنامه ها ، پرونده ها یا وب سایت ها را جستجو کنید. تنظیمات یک تجربه مشابه با آنچه در ویندوز 10 دارید ، در حالی که Explorer یک تجربه کاهش یافته است که شما را به چند پوشه محلی و محتوای OneDrive محدود می کند.

   https://techbord.com یک نسخه فاش شده از ویندوز 10X نشان می دهد که چه انتظاری از کلون سیستم عامل Chrome مایکروسافت داریم

  جالب است که برنامه ها اجرا می شوند در حالت تمام صفحه مگر اینکه آنها را کنار هم قرار دهید. جابجایی بین آنها می تواند با استفاده از Alt-Tabbing و همچنین Task View انجام شود. هیچ پشتیبانی از جدول زمانی وجود ندارد ، اما احتمالاً توسط اکثر کاربران از دست نخواهد رفت. Action Center یک پاپ آوت است که تنظیمات و اعلان های سریع را به همراه ویجتی برای کنترل پخش رسانه نشان می دهد.

  این پیش نمایش Windows 10X همچنین می تواند نشان دهنده تغییراتی باشد که مایکروسافت در آن ایجاد می کند. نسخه سنتی ویندوز. در اوایل ماه جاری ، اخبار منتشر شد مبنی بر اینکه مایکروسافت در حال کار بر روی "جوان سازی بصری گسترده" سیستم عامل است که از نظر فلسفه طراحی UI در حال حاضر یک کیف مخلوط است.

خبرهای دیگر از مایکروسافت