techbord.com واکنش جان كارماك و تاد هوارد به مایکروسافت در خرید بتسدا

یک سیب زمینی داغ: اخبار مبنی بر اینکه مایکروسافت ZeniMax را به قیمت 7.5 میلیارد دلار خریداری می کند و به تولیدکننده ویندوز امکان کنترل IP های عظیمی مانند The Elder Scrolls ، Doom و Fallout را می دهد ، صنعت بازی را متزلزل کرد. به نظر می رسد نظرات در مورد اینکه آیا این یک چیز خوب یا بد است ، منشعب شده است ، اما دو نفر که در اردوگاه سابق هستند ، جان کارماک و تاد هوارد هستند.

با خرید ZeniMax Media ، مایکروسافت Bethesda Game Studios ، id Software ، Arkane ، Machine Games ، Tango Gameworks و موارد دیگر را در پایدار خود قرار می دهد. این می تواند خبر بدی را برای دارندگان پلی استیشن بیان کند. مایکروسافت از بازی های انحصاری PS5 شامل Deathloop و GhostWire: Tokyo احترام می گذارد ، اما رئیس ایکس باکس ، فیل اسپنسر می گوید نسخه های کنسول آینده - همانند مواردی که در Xbox وجود ندارد - به صورت "مورد به مورد" تصمیم گیری می شوند ، بنابراین بازی ها Starfield و The Elder Scrolls 6 می توانند مختص Xbox Series X (و رایانه شخصی) باشند.

جان کارماک ، بنیانگذار id Software و برنامه ریز اصلی Doom ، Quake ، Wolfenstein 3D و موارد دیگر ، از اقدام مایکروسافت استقبال کرده است. وی پس از آنکه ZeniMax در سال 2009 id id را به دست آورد ، کارمند شرکت بتسدا بود ، اما پس از استعفا در 2013 و تبدیل شدن به CTO در Oculus ، این رابطه زشت شد. ZeniMax ادعا کرد که Carmack اسرار تجاری را سرقت کرده و از آنها برای تولید هدست Rift VR استفاده می کرده است. این پرونده علیه این شرکت شکایت کرد و کارماک بعداً با شکایت از ZeniMax به مبلغ 22.5 میلیون دلار پاسخ داد. این موضوع سرانجام در سال 2018 حل و فصل شد ، اما خون بد باقی مانده است.

"من فکر می کنم مایکروسافت یک شرکت مادر خوب برای IP های بازی بوده است و آنها کینه ای نسبت به من ندارند ، بنابراین شاید من می توانم دوباره با برخی از عناوین قدیمی خود درگیر شوم. "Carmack در توئیت خود نوشت.

عالی! من فکر می کنم مایکروسافت یک شرکت مادر خوب برای IP های بازی بوده است و آنها هیچ کینه ای نسبت به من ندارند ، بنابراین شاید بتوانم دوباره با برخی از عناوین قدیمی خود درگیر شوم. https://t.co/GijQGEL4tZ

- جان کارماک (ID_AA_Carmack) 21 سپتامبر 2020

ایده بازگشت کارماک به کار در برخی از امتیازاتی که با همکاری او ساخته شده یک ایده هیجان انگیز است ، اما همه اکنون فقط صحبت می کنند.

تاد هوارد ، کارگردان و تهیه کننده اجرایی در بازی های بتسدا ، به همان اندازه مشتاق این معامله است. او می گوید مایکروسافت به "اشتراک عمیق استودیو" به قدرت اساسی بازی ها "کمک خواهد کرد" ، شرکت Bethesda را "طولانی ترین و نزدیک ترین شریک" خواند. "

اکنون می تواند واقعاً به واقعیت تبدیل شود pic.twitter.com/azmvB4Wwut

- Nibel (Nibellion) 21 سپتامبر 2020

"مانند مشارکت اصلی ما ، این یکی بیش از یک سیستم یا یک صفحه است. ما اشتراک گذاری می کنیم هاوارد نوشت: "اعتقاد عمیق به قدرت اساسی بازی ها ، توانایی آنها در اتصال ، تقویت و ایجاد شادی." "و اعتقادی را باید برای همه به وجود آوریم - صرف نظر از اینکه کی هستید ، در کجا زندگی می کنید یا در چه چیزی بازی می کنید. صرف نظر از اندازه صفحه ، کنترل کننده یا حتی توانایی استفاده از آن. "

همه بازیهای Bethesdas که به بازی عبور می کنند یک ارزش دیوانه کننده است. علاقه ای به خرید xbox ندارید اما دریافت گذرگاه بازی برای رایانه به نظر یک انتخاب آسان است

- 9 VOLT (@ 9_volt_) 21 سپتامبر 2020

دادن اینقدر قدرت به مایکروسافت برای فضای بازی نگران کننده است ، اما خوب است اخباری برای دارندگان رایانه های شخصی که مشترک Xbox Game Pass برای رایانه هستند این است که آنها قادر به پخش عناوین از شرکت های تابعه ZeniMax در روز راه اندازی هستند ، که دلیل خوبی دیگر برای ثبت نام است. احتمال فریبنده Fallout: New Vegas 2 نیز وجود دارد.

واکنش جان كارماك و تاد هوارد به مایکروسافت در خرید بتسدا
microsoft/واکنش-جان-كارماك-و-تاد-هوارد-به-مایکروسافت-در-خرید.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com رگولاتور انگلستان برای بررسی عملکرد فروشگاه App اپل در مورد رفتار ضد رقابتی ادعا می شود
techbord.com واتس اپ تماس صوتی و تصویری یک به یک را به برنامه دسک تاپ خود اضافه می کند
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.