خبر

 • تک بورد - همانطور که گرد و غبار با ویندوز 11 برطرف می شود ، مایکروسافت در حال آماده سازی راه اندازی ویندوز 10 21H2 است

  همانطور که گرد و غبار با ویندوز 11 برطرف می شود ، مایکروسافت در حال آماده سازی راه اندازی ویندوز 10 21H2 است
  16 روز و 11 ساعت قبل

  ویندوز 11 اینجاست ، اما همه نمی توانند یا باید به سیستم عامل جدید ارتقا دهند. برای افرادی که تصمیم دارند تا پایان پشتیبانی در سال 2025 بر روی ویندوز 10 بمانند ، مایکروسافت فقط وعده داده است که با به روزرسانی های معمول ماهانه به آن سرویس دهد. آخرین به روز رسانی اصلی - Windows 10 21H2 - از ماه آینده برای کاربران شروع به کار می کند و اگرچه تغییرات عمده ای ایجاد نمی کند ، اما می تواند آخرین به روز رسا

  بین نیازهای سختگیرانه سیستم و تمام اشکالات و مشکلات عملکرد ، ویندوز 11 نسخه معمولی سیستم عامل مایکروسافت نیست. برای اولین بار ، بسیاری از مردم نمی توانند ماشین های خود را به آن ارتقا دهند مگر اینکه از بررسی سازگاری مایکروسافت بگذرند. سپس همه تغییرات بصری و کیفیت زندگی را دارید ، برخی از آنها تجربه کاربر را افزایش می دهند ، در حالی که دیگران با قفل کردن نوار وظیفه در محل ، از آنها کم می کنند ، نمادهای نوار وظیفه را به طور پیش فرض در مرکز قرار می دهند و یک منوی زمینه قدیمی را در پشت یک مخفی جدید مخفی می کنند. طراحی و موارد دیگر.

  بسیاری از کاربران رایانه حتی در مورد ویندوز 11 چیزی نشنیده اند ، علیرغم اینکه مایکروسافت نقش بزرگی در نسل بعدی ویندوز داشته است. با این اوصاف ، اکنون بیش از 1.3 میلیارد کاربر ویندوز 10 وجود دارد که به احتمال زیاد وقت خود را صرف ارتقاء به سیستم عامل جدید می کنند.

  https://techbord.com با از بین رفتن گرد و غبار با ویندوز 11 ، مایکروسافت در حال آماده سازی راه اندازی ویندوز 10 21H2

  خبر خوب این است که مایکروسافت وعده داده است که از ویندوز 10 با رفع اشکال و به روزرسانی های امنیتی تا اکتبر 2025 ، زمان زیادی را برای مصرف کنندگان و مشاغل فراهم می کند تا انتقال خود را آماده کنند. در همین حال ، شرکت ردموند در حال آماده شدن برای عرضه ویندوز 10 21H2 (معروف به Windows 10 نوامبر 2021 به روز رسانی) برای عموم مردم است. در واقع ، می توانید نسخه نهایی (19044.1288) را هم اکنون به عنوان ISO بارگیری کرده و یک نصب جدید یا ارتقاء در محل انجام دهید. re Insider در کانال پیش نمایش انتشار ثبت نام کرده است. آن دسته از شما که دارای سیستم هایی هستند که به طور رسمی با ویندوز 11 پشتیبانی نمی شوند ، می توانید در برنامه Windows 10 Insider شرکت کنید و به صورت خودکار به روزرسانی های جدید سرویس را برای آزمایش عمومی در دسترس قرار دهید.

خبرهای دیگر از مایکروسافت