خبر

 • تک بورد - مطالعه مایکروسافت ادعا می کند که کار در خانه بهره وری و نوآوری را تهدید می کند

  مطالعه مایکروسافت ادعا می کند که کار در خانه بهره وری و نوآوری را تهدید می کند
  3 روز قبل

  آیا با کار از راه دور برای بسیاری از افراد عادی شده است و بازگشت تمام وقت به دفتر از دورتر از همیشه ، آیا کار در خانه باعث می شود که افراد کارمند بهتری باشند؟ طبق مطالعه ای که اخیراً توسط مایکروسافت منتشر شده است ، خیر ، اینطور نیست. این در واقع منجر به ارتباط و همکاری کمتری بین تیم ها می شود که می تواند بر بهره وری و نوآوری تأثیر بگذارد.

  مطالعه مورد بررسی مایکروسافت ، که در مجله Nature Human Behavior منتشر شده است ، شامل 61000 کارمند است. در آن داده های ناشناس الگوهای کار آنها از دسامبر 2019-قبل از قرنطینه-تا ژوئن 2020 مورد بررسی قرار گرفت.

  محققان به این نتیجه رسیدند که تغییر کار به دور از راه دور در سراسر شرکت باعث شد تا شبکه همکاری بیشتر محو شود ، با کارگران کمتر احتمال دارد با کارکنان بخشهای دیگر ارتباط برقرار کنند. مایکروسافت می گوید زمان همکاری کارکنان با گروه های دیگر در مقایسه با سطوح قبل از همه گیری حدود 25 درصد کاهش یافته است. مایکروسافت در پست همراه خود نوشت.

  علاوه بر این ، افزایش ارتباطات ناهمزمان از جمله ایمیل ، پیامک یا چت شرکتی ، تقویم و پیام های فوری. ارتباط همزمان-مانند تماس های تلفنی و ویدئویی و ملاقات های رو در رو-کاهش یافت. انتقال کار و پردازش اطلاعات پیچیده برای کارگران مشکل است. "

  جای تعجب نیست که حجم ایمیل ها و پیام های فوری که آنها ارسال و دریافت می کردند نیز افزایش یافت ، اما تعداد ساعات صرف شده در جلسات کاهش یافت. یک مطالعه متفاوت نسبت به سال گذشته نشان داد که در حالی که افراد ساعات کمتری را در جلسات می گذرانند ، تعداد دفعات جلسات کوتاه تر افزایش یافته است.

  مایکروسافت معتقد است اتخاذ یک سیستم کار ترکیبی تنها می تواند مشکل کاهش بهره وری و نوآوری را کاهش دهد.

  به طور خلاصه ، محققان نوشتند: "با توجه به این یافته ها ، شرکت ها باید در مورد اینکه آیا و چگونه سیاست های بلند مدت کار از خانه را انتخاب می کنند ، فکر کنند."

  برعکس ، کارکنان مایکروسافت در یک مطالعه جداگانه گفتند که احساس مشارکت و حمایت مدیران آنها در بالاترین حد خود است و آنها احساس بهره وری کمتری نسبت به گذشته ندارند. اما همه دریافتند که کار از راه دور بهترین تعادل بین کار و زندگی ، زمان تمرکز و زمان همکاری را فعال نمی کند.

  نتایج در همان روز مایکروسافت به دست آمد از تلاش برای پیش بینی زمان بازگشایی کامل دفترهای خود در ایالات متحده منصرف شد. این شرکت در ابتدا 4 اکتبر را به عنوان تاریخ تعیین کرده بود ، اما مانند بسیاری موارد دیگر ، نوع دلتا Covid-19 به عنوان کلیدی در حال کار بود.

  اپل نیز مجبور شده است برنامه های خود را برای بازگشت کارگر در ابتدا می خواست بیشتر نیروی کار خود را در این ماه به مدت سه روز در هفته بازگردانند ، اما این در اولین زمان به اکتبر تغییر کرد. این تاریخ به تازگی مجدداً تا ژانویه 2022 به تعویق افتاد ، اگرچه ممکن است دیرتر باشد زیرا بسیاری از کارکنان نگرانی خود را از بازگشت زودهنگام به دفتر ابراز کرده اند.

خبرهای دیگر از مایکروسافت