خبر

 • تک بورد - مشکلات ویندوز 11 در حال افزایش است ، نرم افزار شبکه ممکن است سرعت اینترنت را کاهش دهد

  مشکلات ویندوز 11 در حال افزایش است ، نرم افزار شبکه ممکن است سرعت اینترنت را کاهش دهد
  12 روز و 12 ساعت قبل

  ویندوز 11 مایکروسافت اخیراً با چند اشکال نگران کننده منتشر شد ، که مهمترین آنها مشکل نشت حافظه است ، اما مشکلات سیستم عامل در آنجا متوقف نمی شود ، زیرا مایکروسافت با بروزرسانی صفحه مسائل شناخته شده خود بیشتر ظاهر می شود.

  اشکال جدیدی برای دستگاه هایی که نرم افزار شبکه Killer اینتل را اجرا می کنند کشف شد. مشکل سازگاری می تواند منجر به حذف کاربران از بسته های پروتکل اطلاعات کاربر (UDP) "تحت شرایط خاص " شود. بارگذاری کندتر از دیگران در دستگاه های آسیب دیده ، با پخش فیلم ها در رزولوشن های خاص کندتر. راه حل های VPN مبتنی بر UDP نیز ممکن است کندتر باشد ، "توضیحات مایکروسافت.

  هر چند به همین جا ختم نمی شود: همچنین بر روی هر دستگاه ویندوز 11 که از نرم افزار Dell's SmartByte استفاده می کند ، تأثیر می گذارد ، که برنامه ای است که برای افزایش قدرت سیگنال برای مرور ، پخش و بارگیری طراحی شده است. اکنون روی برخی از لپ تاپ های Dell از پیش نصب شده است و به طور پیش فرض فعال است.

  https://techbord.com مشکلات ویندوز 11 در حال افزایش است ، نرم افزار شبکه ممکن است سرعت اینترنت را کاهش دهد

  این رفع مشکل در به روز رسانی امنیتی آینده در 12 اکتبر منتشر می شود. علاوه بر اشکالات فوق ، مایکروسافت مشکل سازگاری دیگری را که مربوط به اوراکل است ذکر کرد. VirtualBox ؛ ممکن است کاربران نتوانند ماشین های مجازی (VM) را راه اندازی کنند و با خطا مواجه شوند. اوراکل در حال حاضر عوارض را برطرف می کند و قرار است پچ اواخر این ماه منتشر شود.

  اشکالی که مایکروسافت هنوز وجود آن را تایید نکرده است ، نشت حافظه است که توسط کاربران گزارش شده است. File Explorer در حال جمع آوری RAM است و آن را آزاد نمی کند هنگامی که کاربران پنجره جدیدی را باز می کنند و سیستم را به طور موثری کند می کند.

  بیش از 60 درصد از کاربران رایانه از راه اندازی ویندوز 11 بی اطلاع هستند و بر اساس این مشکلات برجسته ، مایکروسافت ممکن است ترجیح دهد در حالی که روی نسخه پایدارتر کار می کند ، به همین شکل باقی بماند. اجماع عمومی برای آخرین نسخه سیستم عامل ادعا می کند که هنوز کار در حال پیشرفت است و نظرات داوران متفاوت است. یکی از تصمیمات غیرمجاز به ویژه سیستم مورد بحث مایکروسافت ، TPM 2.0 بود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت