خبر

 • تک بورد - مرورگر Edge مایکروسافت برای بهینه سازی استفاده از منابع ، یک حالت عملکرد دارد

  مرورگر Edge مایکروسافت برای بهینه سازی استفاده از منابع ، یک حالت عملکرد دارد
  4 روز و 1 ساعت قبل

  مرورگر جدید مایکروسافت Edge مانند فردا دیگر کاربران را جمع می کند. گرچه هنوز جایی در بالای صفحه نیست (Chrome هنوز 67 درصد از بازار را کنترل می کند) ، اما قبلاً از Firefox ، Opera و بسیاری دیگر پیشی گرفته است. این امر به دلیل بروزرسانی های مکرر ویژگی های آن ، جزئی از این موارد است که ممکن است فقط چند مورد دیگر از Firefox را جلب کند: وارد حالت عملکرد شوید.

  در دسترس آزمایشگران قناری Edge ، حالت عملکرد به دنبال بهینه سازی پردازنده ، حافظه و مصرف باتری مرورگر است که منجر به تجربه مرور سریعتر و کلی پاسخگو تر می شود. اگرچه بعید به نظر می رسد که این ویژگی برای کسانی که رایانه های سطح بالایی دارند مفید باشد ، اما برای لپ تاپ های کم مصرف یا سایر دستگاه های مشابه بسیار مناسب به نظر می رسد.

  فعال کردن این ویژگی ، به شرطی که آخرین نسخه را داشته باشید از قناری ، باید نسبتاً ساده باشد. فقط از منوی Edge Settings بازدید کرده ، روی تب System کلیک کرده و به بخش "بهینه سازی عملکرد" ​​نگاه کنید - در آنجا حالت عملکرد و سایر تنظیمات بهینه سازی مرورگر مانند "" را پیدا خواهید کرد. زبانه های خوابیده. "

   https://techbord.com مرورگر Edge مایکروسافت حالت عملکرد را به استفاده از منابع را بهینه کنید

  صحبت از این است که روشن کردن حالت عملکرد ، تایمر قابل تنظیم Sleeping Tabs را غیرفعال می کند. اگر این ویژگی فعال باشد ، پس از پنج دقیقه بی تحرکی ، خواه ناخواه برگه ها را به خواب می اندازد.

  مشخص نیست این اشکالی است که بعداً برطرف خواهد شد یا یک تصمیم طراحی عمدی و اجتناب ناپذیر. در هر صورت ، خرید و فروش برای کسانی که می خواهند ردپای منابع مرورگر خود را کاهش دهند ، ارزشمند خواهد بود. بدون دیدن معیارهای این ویژگی ، پاسخ دادن به آن بسیار دشوار است ، اما امیدوارم که کاربران به زودی شروع به آزمایش حالت عملکرد و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود کنند.

  اعتبار تصویر میانی: Violet Hansen

خبرهای دیگر از مایکروسافت