خبر

 • تک بورد - مایکروسافت ، Uber و Ubisoft برخی از منفورترین مارک های جهان هستند

  مایکروسافت ، Uber و Ubisoft برخی از منفورترین مارک های جهان هستند
  27 روز و 11 ساعت قبل

  اگر به نفرت اپل از سوی بسیاری از مردم گوش دهید ، می توانید تصور کنید که کوپرتینو منفورترین شرکت فناوری در جهان است. بر اساس یک گزارش جدید ، با این حال ، این عنوان ناخواسته به رقیب مایکروسافت تعلق دارد ، که بیش از هر مارک بزرگ فناوری دیگر در 22 کشور مورد تحقیر قرار گرفته است.

  RAVE Reviews ، با استفاده از ابزار تحقیق SentiStrength ، بیش از یک میلیون توییت مرتبط با نام تجاری را از نظر محتوای مثبت یا منفی ارزیابی کرد. هر نام تجاری که کمتر از ده توییت تحقیرآمیز داشته باشد شامل نمی شود.

  نتایج به دسته ها تقسیم می شوند. در زمینه فناوری های بزرگ (بالا) ، مایکروسافت تا کنون شماره یک شرکت دوست نداشتنی در سراسر جهان است که از 22 کشور ، از جمله ایالات متحده متنفر است. برای مقایسه ، فیس بوک و گوگل 24 کشور بین خود دارند. شاید ویندوز مقصر است؟

  شایان ذکر است که فیس بوک دارای بالاترین میزان نفرت برای فناوری بزرگ در یک کشور خاص است - 85٪ در هنگ کنگ - در حالی که ایرلند و پاکستان با 73 طرفدار بزرگ اپل نیستند. درصد نفرت و 64 درصد به ترتیب. همچنین به نظر می رسد که زیمبابوه به هر دلیلی از پپسی خوشش نمی آید.

  در مورد منفورترین مارک آمریکایی ، این بی آبرویی به Uber می افتد. RAVE Reviews آن را به عنوان یک شرکت فناوری طبقه بندی نمی کند ، اما این کنایه آمیز است زیرا این شرکت مدت ها استدلال کرده است که این راهی است - راهی برای جلوگیری از قوانین و مقررات خدمات حمل و نقل.

   https://techbord.com مایکروسافت ، Uber و Ubisoft برخی از منفورترین مارک های جهان هستند

  منفورترین مارک بعدی در ایالات متحده لگو است ، همانطور که هرکسی که پای برهنه روی تکه ایستاده است می تواند بفهمد. پس از آن سونی قرار دارد ، که مانند Uber به عنوان یک شرکت فناوری طبقه بندی نشده است. غول ژاپنی همچنین منفورترین مارک در کانادا است.

  https://techbord.com مایکروسافت ، Uber و Ubisoft برخی از منفورترین مارک های جهان

  با نگاهی به مارک های بازی ، دیدن تسلط Ubisoft بر این حوزه ، که منفورترین نام صنعت در 23 کشور جهان است ، نباید تعجب آور باشد. اما ایالات متحده ، استرالیا و کانادا ویتریول خود را برای Game Freak-توسعه دهنده سری Pokemon RPG ، ذخیره می کنند.

  https://techbord.com مایکروسافت ، Uber و Ubisoft برخی از منفورترین مارک های جهان

  آیا شما طرفدار دومینو هستید؟ سپس شما ممکن است در اقلیت باشید. این منفورترین مارک فست فود در ایالات متحده و بریتانیا است ، اگرچه KFC در این رده کم طرفدارترین برند اکثر کشورها است.

  https://techbord.com مایکروسافت ، Uber و Ubisoft برخی از منفورترین مارک های جهان

خبرهای دیگر از مایکروسافت