خبر

 • تک بورد - مایکروسافت Surface Duo را به یک Xbox دستی تبدیل کرده است

  مایکروسافت Surface Duo را به یک Xbox دستی تبدیل کرده است
  20 روز قبل

  مانند مالت که در سالهای اخیر سر زشت خود را پرورش می دهد ، Surface Duo از شرکت مایکروسافت به همراه محصولات مشابه مانند Galaxy Fold سامسونگ تلفن های تلنگر را به مدرنیته بازگرداند. اگرچه اکنون ، به جای موتورولا Razr خیره کننده و صورتی داغ ، در حال دریافت برخی دستگاه های زیبا با قابلیت حمل تلفن همراه و عملکرد رایانه لوحی هستیم.

  اکنون می توانید با استفاده از Xbox Cloud Gaming مجموعه ای از بازی های کنسول را در Surface Duo با استفاده از کنترل های صفحه لمسی انجام دهید. با استفاده از صفحه نمایش بالا برای نمایش بازی و پایین به عنوان یک طرح کنترل کننده ، این تنظیمات به دستگاه های بازی دستی قدیمی ، به ویژه Nintendo DS و جانشینان آن ، که در بالای نمودارهای فروش دستگاه های دستی قرار دارند ، برمی گردد.

  < برخی تمایزات اساسی میان Surface Duo و دستهای قدیمی وجود دارد. در حالی که در دستهای سنتی همه چیز مورد نیاز برای اجرای بازیهای قابل اجرا در داخل وجود دارد ، xCloud در Surface Duo به دسترسی مداوم و پایدار به اینترنت نیاز دارد.

  مایکروسافت اعلام کرده است که شما باید بتوانید از طریق 4G یا 5G بازی کنید شبکه تلفن همراه اگرچه به اتصال مداوم نیاز دارد ، با ایده بازی موبایل مخالف است. هرچند همه چیز بد نیست ، همان نیاز نیاز به دسترسی مداوم به xCloud به Surface Duo اجازه می دهد بازی هایی را انجام دهد که به طور معمول با قدرت محاسبه موجود دستگاه تلفن همراه کاملاً غیرقابل دسترسی است.

  کودک این ویژگی جدید #XboxGamesPassUltimate در #SurfaceDuo را تأیید می کند - دیدن اینکه آنها فقط شروع به بازی می کنند کاملاً جذاب است که گویی این بصری ترین چیز بوده است. همچنین بله من بازی را انتخاب کردم

خبرهای دیگر از مایکروسافت