خبر

 • تک بورد - مایکروسافت 50000 کارت هدیه مجازی به ارزش 100 دلار به صورت تصادفی برای افراد ارسال می کند

  مایکروسافت 50000 کارت هدیه مجازی به ارزش 100 دلار به صورت تصادفی برای افراد ارسال می کند
  27 روز قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اگر این هفته ایمیلی از مایکروسافت دریافت کردید که به شما کارت هدیه رایگان ارائه می کرد و تصور می کردید که کلاهبرداری است، دوباره بررسی کنید. شرکت ردموند تأیید کرده است که 50000 کد برای فروشگاه خود ارسال کرده است که هر کدام به ارزش 10 یا 100 دلار برای دارندگان حساب های ایالات متحده است.

  مایکروسافت به The Verge تأیید کرد که به 50000 مشتری آمریکایی یک کارت هدیه مجازی برای فروشگاه مایکروسافت از طریق ایمیل داده است. بیست و پنج هزار نفر از این گیرندگان یک کارت 10 دلاری دریافت کردند، در حالی که 25000 نفر دیگر به اندازه کافی خوش شانس بودند که 100 دلار در صندوق ورودی خود پیدا کردند.

  گزارش‌های کارت‌های هدیه اوایل این هفته در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد. چندین نفر تصور می‌کردند که کلاهبردار هستند، شاید بخشی از کمپینی که قربانیان را قبل از سرقت اطلاعات شخصی آنها با هدایایی جذب می‌کند، اما اینها معامله واقعی بودند.

  ایمیل‌های خود را بررسی کنید: فروشگاه مایکروسافت در حال ارسال ایمیل به کاربران تصادفی است. با کارت هدیه تا 100 دلار عنوان موضوع: "در اینجا 100 دلار برای شروع خرید تعطیلات شما است" pic.twitter.com/mHzICdKUJy

  — Wario64 (@Wario64) 10 نوامبر 2021

  مایکروسافت گفت که گیرندگان کارت هدیه به طور تصادفی انتخاب شده اند. اگر شما یکی از انتخاب‌شده‌ها هستید، تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ فرصت دارید کارت را در فروشگاه مایکروسافت پس‌خرید کنید. این پول باید ظرف 90 روز پس از بازخرید خرج شود.

  مایکروسافت گزینه‌های زیادی برای خرج کردن پول رایگان شما در فروشگاه خود دارد. Galaxy Buds+ سامسونگ در حال حاضر از 150 دلار به 100 دلار کاهش یافته است، یا می توانید یکی از کنترلرهای بی سیم Xbox جدید را که برای بازی های رایانه شخصی عالی هستند، با قیمت 49.99 دلار تهیه کنید.

  اما بدون شک بهترین خرید یک Game Pass است. اشتراک کامپیوتر. هنوز یک پیشنهاد مقدماتی 1 دلاری برای سه ماه اول دارد و با صرف 100 دلار کامل، 10 ماه دسترسی به همراه خواهد داشت. مشترکین می‌توانند بیش از 100 بازی را دانلود و بازی کنند، از جمله Age of Empires IV، Battlefield 2042 (زمانی که در 19 نوامبر منتشر شود)، و Forza Horizon 5 که در راه تبدیل شدن به یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌های جهان است. سال.

خبرهای دیگر از مایکروسافت