خبر

 • تک بورد - مایکروسافت یک گزینه بدون رمز برای دسترسی به حساب اضافه می کند

  مایکروسافت یک گزینه بدون رمز برای دسترسی به حساب اضافه می کند
  19 روز و 15 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ چشم انداز مایکروسافت در مورد آینده ای بدون رمز عبور در حال حاضر شروع می شود. از امروز ، کاربران می توانند رمز عبور را از حساب مایکروسافت خود حذف کرده و با استفاده از یکی از چندین روش بدون رمز از جمله Windows Hello ، برنامه موبایل Microsoft Authenticator ، یک کلید امنیتی یا از طریق کد تأیید به ایمیل یا تلفن شما ارسال شوند.

  لیات بن زور ، نایب رئیس شرکت در مایکروسافت ، گفت که آنها از این واقعیت آگاه هستند که جهان هنوز آماده حذف رمزهای عبور نیست. به این ترتیب ، مایکروسافت ابزارهایی برای ملاقات با کاربرانی که در سفر بدون رمز عبور خود هستند ، در اختیار دارد. به عنوان مثال ، مایکروسافت اج دارای یک مدیریت رمز عبور داخلی ، یک رمزگذار و یک داشبورد سلامتی رمز عبور است که به کاربران در ایجاد و حفظ رمزهای عبور قوی کمک می کند.

   https://techbord.com مایکروسافت یک گزینه بدون رمز برای دسترسی به حساب اضافه می کند

  کسانی که علاقه مند به قدم زدن در مسیر بدون رمز Microsoft هستند ، می توانند این پست وبلاگ را برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شروع. این کار واقعاً ساده است ، فقط کافی است وارد حساب مایکروسافت خود شوید ، سپس Advanced Security Options -> Additional Security Options -> Accountless Password را انتخاب کرده و آن را روشن کنید. سپس فقط دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا تنظیمات به پایان برسد و باید راه خود را ادامه دهید.

  اگر متوجه شدید که passworldess برای شما مناسب نیست ، همیشه می توانید به استفاده از رمز عبور با حساب خود بازگردید. .

  https://techbord.com مایکروسافت یک گزینه بدون رمز برای دسترسی به حساب

  Vasu Jakkal ، CVP امنیت ، انطباق و هویت و مایکروسافت ، گفت که تقریباً 100 درصد از کارکنان آنها از گزینه های بدون رمز عبور برای ورود به حساب های شرکت خود استفاده می کنند.

  مایکروسافت همچنین میزبان یک رویداد دیجیتالی به نام Your Passwordless است آینده در حال حاضر در 13 اکتبر 2021 شروع می شود تا به شرکت کنندگان در آموزش نحوه دسترسی مایکروسافت به کاربران در سازمان ها برای حذف رمزهای عبور خود کمک کند.

  اعتبار سرپرستی Paulius Dragunas

خبرهای دیگر از مایکروسافت