techbord.com مایکروسافت یک مرکز داده قابل حمل و جعبه شکل ایجاد می کند تا ابر را به مناطق دور افتاده برساند

مایکروسافت معتقد است که رایانش ابری آینده است و شاید درست باشد. با این حال ، در صورت بروز چنین شرایطی ، شرکت به روش بسیار بهتری برای ارائه این خدمات به مناطق دور افتاده نیاز دارد. این مناطق ممکن است زیرساخت های ابری موجود را نداشته باشند یا دسترسی محدودی به اینترنت داشته باشند - در هر صورت ، مایکروسافت از قبل طرحی برای مقابله با این معضل دارد.

مایکروسافت آنچه را Azure Modular Datacenter یا MDC می نامد ، توسعه داده است. این یک مرکز داده مدولار و قابل حمل است که به لطف ادغام نزدیک با سرویس باند پهن ماهواره ای الون ماسک ، می تواند دامنه ماهواره را در هر جای دنیا گسترش دهد. مایکروسافت امیدوار است که بتواند با همکاری SpaceX ماسک و "ارتباط" بیشتر Starlink و Azure همکاری کند ، هرچند باید دید نتایج حاصل از این همکاری در این زمینه چگونه خواهد بود.

مایکروسافت چندین مورد استفاده بالقوه برای MDC را فهرست می کند ، از جمله "مراکز فرماندهی سیار" ، اکتشافات معدنی ، مأموریت های کمک بشردوستانه و هر چیز دیگری که به "محاسبه امن با شدت بالا" در Azure نیاز دارد.

مایکروسافت نوید امنیت کامل با MDC را می دهد ، از هر دو خطرات جسمی ، از جمله آب و هوای نامساعد ، درجه حرارت بالا و رطوبت ، و همچنین خطرات کمتر واضح مانند فرکانس های رادیویی. -1.jpg "alt = " https://techbord.com مایکروسافت یک مرکز داده قابل حمل جعبه شکل ایجاد می کند تا بتواند ابر را به مناطق دور افتاده منتقل کند ">

" MDC می تواند ارائه دهد مشتریان راهی برای مهاجرت برنامه ها به Azure هستند ، در حالی که هنوز این بارهای کاری را با اتصالات کم تأخیر به مرکز داده خود ادامه می دهند ، "می نویسد Bill Karagounis از مایکروسافت در یک پست وبلاگ "این یک سنگ قدم برای تبدیل بارهای کاری به Azure API با گزینه ادامه اجرای این برنامه ها در محل ، یا در ابرهای عمومی یا حاکم فراهم می کند." "مایکروسافت می گوید MDC جدا از سایر راه حل های ابری به دلیل توانایی این امکان برای دسترسی مشتریان به شبکه با دسترسی کامل ، محدود یا صفر. کاراگونیس می گوید: "این یک توانایی منحصر به فرد و قدرتمند است که به مشتریان امکان می دهد از طریق شرایط ابر به قدرت ابر لاجوردی دسترسی پیدا کنند." /

MDC ها اکنون برای استفاده در سازمان های دفاعی و بخش خصوصی در دسترس هستند . "به احتمال زیاد شما تصمیم می گیرید در چنین سازمانی تصمیم گیر شوید ، می توانید با شرکت تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه دستیابی به یکی از واحدها کسب کنید.

مایکروسافت یک مرکز داده قابل حمل و جعبه شکل ایجاد می کند تا ابر را به مناطق دور افتاده برساند
microsoft/مایکروسافت-یک-مرکز-داده-قابل-حمل-و-جعبه-شکل-ایجاد-می-کند.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
techbord.com تلویزیون اپل با
techbord.com نتفلیکس سریع خنده ها را که یک خوراک کمدی به سبک TikTok برای مشترکان است ، راه اندازی می کند
techbord.com Bethesda یک درگاه DoR 3 PlayStation VR برای عرضه در تاریخ 29 مارس آماده کرده است
techbord.com Google قول داده است که سابقه مرور شما را به تبلیغ دهندگان متوقف کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.