خبر

 • تک بورد - مایکروسافت یک فیلم 11 دقیقه ای از صداهای

  مایکروسافت یک فیلم 11 دقیقه ای از صداهای "Slo-fi" Windows Startup ارائه می دهد
  5 روز و 5 ساعت قبل

  تیزرهای ساعت یازدهم: حدس و انتظار زیادی برای رویداد آینده مایکروسافت در ویندوز وجود دارد. پس از همه ، این امیدوار کننده است که "یکی از مهمترین به روزرسانیهای ویندوز دهه گذشته" را به نمایش بگذارد ، "برخی از کاربران رایانه های شخصی را بیش از دیگران هیجان زده می کند. مایکروسافت برای آرام کردن اعصاب آنها - و اذیت کردن ورود ویندوز 11 به این روش - یک فیلم 11 دقیقه ای از صدای کم سرعت راه اندازی ویندوز من

  مایکروسافت نکاتی را در مورد ورود "ویندوز 11 " با سرنخ هایی مانند ساعت 11 صبح ET برای رویداد آینده سیستم عامل و شماره "11 " رد کرده است. پنهان شدن در دید ساده در تصویر فاش شده مربوطه.

  برای کسانی که هنوز فکر نمی کنند سیستم عامل چه نامیده می شود ، اکنون یک فیلم 11 دقیقه ای از تلفن های موبایل "Slo-fi " Windows Startup ارسال شده است توسط هیچ کس به جز کانال رسمی ویندوز در YouTube. اگرچه فیلم های مشابه "آرامش بخش" به اندازه کافی در سیستم عامل وجود دارد ، نسخه مایکروسافت از طریق صداهای نمادین شروع (و پس زمینه) Win 95 ، XP و 7 با تجربه 4/4 درصدی برای تجربه "مراقبه" کاهش می یابد. .

  https://techbord.com مایکروسافت یک فیلم 11 دقیقه ای از

  علاوه بر اینکه طول ویدئو یک سرنخ واضح است ، همچنین می تواند به این معنی باشد که سیستم عامل آینده با صدای پررنگ جدید راه اندازی همراه خواهد بود که تنظیم شده است به طور پیش فرض پخش شود. مایکروسافت زنگ های منحصر به فرد را در ویندوز 8 (در طول جاه طلبی های تلفن همراه خود) و ویندوز 10 غیرفعال کرد ، و از کاربران می خواهد آنها را به صورت دستی با کادر تأیید تحت صداهای سیستم فعال کنند. از سیستم عامل مایکروسافت ، یا اینکه شرکت به راحتی آن را ویندوز صدا می کند؟ آیا UI / UX خروجی محسوسی از ویندوز 10 خواهد بود؟ ما می توانیم در 24 ژوئن ، ساعت 11 صبح به وقت ET ، در رویداد آشکارسازی رسمی مایکروسافت پاسخ ها و اطلاعات بیشتر را بدانیم.

خبرهای دیگر از مایکروسافت