خبر

 • تک بورد - مایکروسافت چندین برنامه از پیش بارگذاری شده ویندوز 11 را در آخرین نسخه Insider تغییر می دهد

  مایکروسافت چندین برنامه از پیش بارگذاری شده ویندوز 11 را در آخرین نسخه Insider تغییر می دهد
  6 روز و 14 ساعت قبل

  جدیدترین نسخه داخلی ویندوز 11 Insider 22000.132 به آزمایش کنندگان اجازه می دهد تا نسخه های به روز ماشین حساب ، تقویم ، نامه و Snipping Tool را بررسی کنند. اکنون برنامه ها از تم سیستم عامل (حالتهای تاریک یا روشن) قدردانی می کنند و دارای گوشه های گرد هستند. مایکروسافت همچنین برنامه های کلاسیک Snipping Tool و Snip & Sketch را در یک برنامه برای تجربه بهتر ضبط صفحه ترکیب کرده است.

  هفته گذشته شاهد تصاویری از برنامه های Paint و Photos مایکروسافت بودیم که در صفحه Unsplash Windows ظاهر شده بود. در حالی که طراحی به روز شده آنها هنوز به Windows Insiders نرسیده است ، آنها اکنون می توانند طعم سایر برنامه های بهره وری را با جدیدترین نسخه Windows 11 دریافت کنند.

  در پست وبلاگ رسمی که این تغییرات را برجسته می کند ، مایکروسافت خاطرنشان می کند که Windows 11 برنامه های کلاسیک Snipping Tool و Snip & Sketch را با یک برنامه واحد و دارای تم ترکیب کنید که عملکرد آنها را ترکیب می کند. از کلید میانبر موجود (WIN + SHIFT + S) برای راه اندازی و نمایش بخش تنظیمات جدید ، در کنار کنترلهای ویرایش بهتر برای تصاویر گرفته شده ، استفاده خواهد کرد.

   https://techbord.com مایکروسافت چندین برنامه از پیش بارگذاری شده ویندوز 11 را در آخرین نسخه Insider

  تغییر می دهد و همچنین به برنامه های Mail ، Calendar و Calculator نیز گوشه های گرد شده است به دومی نیز در C#بازنویسی شده است و مایکروسافت منتظر توسعه دهندگان است که کمک های خود را در برنامه در Github انجام دهند.

  در حالی که این برنامه ها در کانال Dev منتشر شده اند ، مایکروسافت همچنین تعدادی با این ساخت ده ها مورد دیگر را برطرف کرده و به رسمیت شناخته شده است. همچنین چت را از Microsoft Teams برای کاربران در کانال بتا ، همراه با یک برنامه فروشگاه اصلاح شده با قابلیت پیمایش خودکار و رابط کاربری به روز شده ، منتشر کرد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت