techbord.com مایکروسافت پس از دو سال مرکز داده تجربی زیر آب خود را با نتایج امیدوار کننده به سطح زمین می آورد

چرا مهم است: با توجه به اینکه تقاضا برای مراکز داده در آینده ای قابل پیش بینی افزایش می یابد ، شرکت های فناوری ارائه دهنده خدمات ابری و توزیع شده به طور فزاینده ای به دنبال راه های سریع ، مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست برای استقرار و نگهداری سخت افزار خود هستند. مایکروسافت ، به عنوان یکی از بزرگترین بازیگران در این زمینه ، با هدف بهبود قابلیت اطمینان و مقایسه عملکرد با استقرارهای زمینی ، ایده

در ماه ژوئن 2018 ، مایکروسافت پروژه Natick را راه اندازی کرد که یک لوله فولادی به طول 40 فوت پر از نیتروژن خشک 117 فوت زیر آب را در کف دریا جزایر اورکنی اسکاتلند غوطه ور کرد. با استفاده از انرژی آسیاب بادی از یک شبکه مجاور ، این آزمایش برای بررسی امکان یک مرکز داده زیر آب انجام شد که منجر به تأخیر کمتری برای جمعیت ساحلی مجاور با زمان استقرار قابل توجهی در نصب های سنتی کاهش می یابد.

بعد از دو سالها ، ظرف مهر و موم شده با پوشش نازکی از جلبک ها ، انبارها و شقایق های دریایی اکنون به سطح بالا آورده شده ، با شستشو با برق شسته شده و از پایه مثلثی پر از بالاست خارج شده و برای تجزیه و تحلیل دقیق به سرزمین اصلی حمل شده است.

https://techbord.com مایکروسافت مرکز داده آزمایشی زیر آب خود را پس از دو سال با نتایج امیدوار کننده به سطح زمین می آورد

جریانهای سریع اقیانوس رشد حیات دریایی را در کشتی محدود می کند ، که برای پاک کردن جلبک ها و انبارها به شستشوی برق نیاز دارد از نصب تکراری مستقر در خشکی. گفته می شود عدم وجود اکسیژن و رطوبت در اطراف سرورها از طریق شیمیایی ازت خشک بی اثر ، آنها را از خوردگی محافظت می کند ، در کنار سایر عوامل مانند درجه حرارت پایدار و عدم لرزش و برجستگی ناشی از فعالیت انسان.

< p> این سرورها که تعداد معدودی از آنها با شکست روبرو شده اند ، اکنون توسط محققان Project Natick حذف می شوند تا برای تجزیه و تحلیل دقیق و تعیین علت (های) قابل اعتماد بودن آنها نسبت به استقرارهای سنتی به ردموند ارسال شوند.

https://techbord.com مایکروسافت پس از دو سال مرکز داده تجربی زیر آب خود را با نتایج امیدوار کننده به سطح زمین عرضه می کند

< p> Project Natick با 12 رک و 864 سرور با 100٪ انرژی تجدیدپذیر کار می کرد برای شناسایی و درمان سرطان و همچنین در ابتکار Folding @ Home شرکت کرد برای درک بهتر Covid-19.

این پروژه محاسباتی توزیع شده به جای تکیه بر سیستم عامل Azure مایکروسافت ، روی سرورهای عمومی با قابلیت پردازش مشابه "چندین هزار رایانه شخصی پیشرفته" اجرا شد. "

با آزمایش نشان دادن نتایج امیدوار کننده ، مایکروسافت در حال حاضر به دنبال استفاده از این راه حل برای استفاده از سرویس های ابر Azure خود است که می تواند بیش از ده کشتی به اندازه جزایر شمالی را به هم متصل کند.

< p> "مایکروسافت می گوید:" بیش از نیمی از جمعیت جهان در 120 مایلی ساحل زندگی می کنند ، "که می تواند از اینترنت با تأخیر کم برای مرور بهتر وب ، پخش ویدئو و بازی آنلاین با مراکز داده زیر آب واقع در مجاورت آنها بهره مند شود. .

مایکروسافت پس از دو سال مرکز داده تجربی زیر آب خود را با نتایج امیدوار کننده به سطح زمین می آورد
microsoft/مایکروسافت-پس-از-دو-سال-مرکز-داده-تجربی-زیر-آب-خود-را-با.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com پردازنده های Intel 11900K و 11700K در حال نابودی آزمایش تک هسته ای Geekbench هستند
techbord.com گوگل تهدید می کند به جای پرداخت سایت های خبری برای پیوند ، جستجوی استرالیا را متوقف خواهد کرد
techbord.com سهام GameStop با رکورد بالا چون گروه Reddit باعث ضرب وشتم می شود
techbord.com تکنسین اعتراف کرد که برای تماشای رابطه جنسی مشتری به دوربین های امنیتی دسترسی دارد
techbord.com میانبر صفحه کلید برای باز کردن مستقیم Windows Task Manager چیست؟
techbord.com Vicarious Vision ، توسعه دهنده Tony Hawk 1 + 2 ، به Blizzard Entertainment پیوسته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.