خبر

 • تک بورد - مایکروسافت و AMD در حال ارائه وضوح فوق العاده FidelityFX به Xbox Series X و Series S هستند

  مایکروسافت و AMD در حال ارائه وضوح فوق العاده FidelityFX به Xbox Series X و Series S هستند
  8 روز و 23 ساعت قبل

  چرا مهم است: AMD FidelityFX Super Resolution قرار است در تاریخ 22 ژوئن روی رایانه های شخصی ظاهر شود ، اما گیمرها و توسعه دهندگان نیز برای روزی که به کنسول های نسل فعلی مانند Xbox Series X / S می رسد بسیار هیجان زده هستند. مایکروسافت و AMD در حال کار بر روی آن هستند و امیدوارم با حل مشکلات تامین ، ما همچنین بتوانیم از عناوین مختلفی که از ویژگی جدید استفاده می کنند لذت ببریم.

  اوایل سال جاری ، AMD پاسخ Radeon را در قالب FidelityFX Super Resolution به DLSS انویدیا ارائه داد. این گزینه طولانی مدت AMD است که تلاش می کند بازی ها را از وضوح تصویر پایین تر به وضوح خروجی بالاتر ارتقا دهد ، و باعث می شود سطح عملکرد بالاتر بدون کاهش چشمگیر در تصاویر - یا در حالت ایده آل با کیفیت بصری یکسان باشد.

  اخیراً ما یک نگاه اجمالی به FSR در Radeon 6800 XT دیدیم ، که به عنوان بخشی از برنامه GPUOpen AMD ارائه می شود و به همین ترتیب ، قرار است بر روی پردازنده های گرافیکی AMD و Nvidia که از DLSS پشتیبانی نمی کنند کار کند ، مانند سری GeForce 10. AMD پشتیبانی از پردازنده های گرافیکی سری RX Vega ، RX 500 ، RX 5000 و RX 6000 و تمام APU های Ryzen را با کارت گرافیک Radeon لیست کرده است.

  مایکروسافت می خواهد بخشی از این جادوی تقویت کننده عملکرد را به Xbox Series X و کنسول های سری S که به شما امکان بازی در رزولوشن بالاتر مانند 4K را می دهند بدون اینکه در نرخ فریم به خطر بیفتند تا سطح پایداری از عملکرد را حفظ کنند. این تعداد کل ویژگی های پشتیبانی شده FidelityFX را از هر 4 ویژگی شامل 4 Shading Variable ، Denoiser و Contrast Adaptive Sharpening.

  در کامپیوتر ، FSR از چهار حالت مختلف پشتیبانی می کند - عملکرد ، متعادل ، با کیفیت ، و فوق العاده با کیفیت حالت فوق العاده با کیفیت به این معنی است که بازی در وضوح نزدیک به رزولوشن بومی ارائه می شود ، در حالی که هنوز فریم ریت 60 درصد بالاتر است. درست مانند راه حل ارتقا N Nvidia ، FSR نیز باید به صورت بازی در هر بازی اجرا شود ، بنابراین مایکروسافت با اضافه کردن پشتیبانی Xbox به طور بالقوه در این امر کمک خواهد کرد.

  توسعه دهندگان مانند Dead Drop Studios '' Evan Wolbach هستند از FSR بسیار هیجان زده هستند ، زیرا آنها معتقدند که تأثیر در بهینه سازی بازی بسیار زیاد خواهد بود. وولباخ به GamingBolt گفت که FSR می تواند بودجه عملکرد زیادی را برای گرافیک های زیباتر کنسول های نسل فعلی آزاد کند ، که هنوز هم برای تولید بازی های 4K بومی با سرعت 60 فریم در ثانیه ، مخصوصاً با روشن بودن ردیابی اشعه ، تلاش می کنند.

خبرهای دیگر از مایکروسافت