خبر

 • تک بورد - مایکروسافت ویندوز 11 را با طراحی مجدد UI ، منوی استارت و Store معرفی می کند

  مایکروسافت ویندوز 11 را با طراحی مجدد UI ، منوی استارت و Store معرفی می کند
  4 روز و 11 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: مایکروسافت امروز برای اولین بار ویندوز 11 را مشاهده کرد ، و به نظر می رسد که این بیش از یک ویندوز 10 زیبا شده است. سیستم عامل جدید دارای UI طراحی شده جدید است ، اما همچنین با ویژگی های جدید طراحی شده برای عملکرد ، بهره وری و فروشگاه مایکروسافت جدید را بهبود بخشید که آزادی بی سابقه ای را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا برنامه های خود را وارد کنند و از آنجا که می خواهند

  پس از هفته ها تیزر تبلیغات و درز اطلاعاتی که نشان می داد مایکروسافت آماده است تا ویندوز را تا 11 تغییر دهد ، اکنون رسمی است - این شرکت امروز اعلام کرد که ویندوز 11 نسل بعدی ویندوز است که دارای یک رابط کاربری مدرن و پیشرفت های بیشمار در قابلیت استفاده در بین عوامل شکل دستگاه ، عملکرد ، ویژگی های متمرکز بر بازی ، امنیت سخت و یکپارچه سازی هوشمند با ابزارهای بهره وری مانند تیم ها.

  همانطور که قبلاً از ساخت توسعه اخیر به بیرون درز کرده ایم ، ، منوی Start اکنون در مرکز نوار وظیفه زندگی می کند و دارای رابط کاربری است که از مفهوم Windows 10X که مایکروسافت قبلاً برای پروژه جداگانه ای که اکنون اساساً از بین رفته است ، وام گرفته است. به تعبیری ، ویندوز 11 تلفیقی بین ویندوز 10 و ویندوز 10 ایکس است که از گوشه های گرد استفاده می شود و استفاده از Fluent Design باعث می شود تا محیط ویندوز قابل تنظیم تر باشد و حتی به برنامه های اندروید اجازه دهد در کنار برنامه های دسک تاپ بر روی آن اجرا شوند.

  https://techbord.com مایکروسافت ویندوز 11 را با طراحی مجدد رابط کاربر ، منوی شروع و فروشگاه

  < p> Live Tiles اکنون بطور رسمی از بین رفته است ، که باعث تمیزتر شدن منوی استارت ویندوز 11 می شود. اکنون این یک راه انداز برنامه ساده است که در آن می توانید به اسناد اخیر بروید ، و در صورت نیاز به کارهای بیشتر ، همیشه می توانید به رابط جستجوی جداگانه بروید.

  رابط جدید مقایسه شده با macOS و سیستم عامل Chrome و به همین دلیل - مایکروسافت از آن سیستم عامل ها الهام گرفته است تا ویندوز را مدرن تر جلوه دهد.

   https://techbord.com مایکروسافت ویندوز 11 را با طراحی مجدد UI ، Start Menu و Store

  اعلام می کند بدون شک بسیاری از شما از شنیدن اینکه مایکروسافت حالت تاریک و روشن را به روز می کند خوشحال خواهید شد ، که در ویندوز 10 بهم ریخته و قطعاً به عشق بیشتری احتیاج دارند. Panos Panay می گوید تیم ویندوز "وسواس زیادی در مورد همه جزئیات" داشته است تا "شما را تحت کنترل درآورد و احساس آرامش و راحتی را به وجود آورد" و به نظر می رسد این چیزی فراتر از ویندوز 10 با گوشه های گرد است. حالت لمسی نیز بهبود یافته است ، همچنین مرکب سازی که از بازخورد لمسی پشتیبانی می کند ، بهبود یافته است.

  یک منطقه که از زمان ویندوز 7 ویژگی ضربه محکم و ناگهانی پنجره است ، تقریباً ثابت باقی مانده است ، اما در ویندوز 11 این مورد با پیشرفت گسترده تر شده است. که به شما امکان می دهد به سرعت از چند طرح مختلف پنجره متناسب با اولویت شخصی خود انتخاب کنید.

  https://techbord.com مایکروسافت ویندوز 11 را با طراحی مجدد UI ، Start Menu و Store

  معرفی کرد. این ویژگی جدید Snap Layouts نام دارد و سودمندی آن در رابطه با Snap Groups و Desktops که طرح های پنجره شما را برای آینده به یاد می آورند ، دو برابر می شود. استفاده کنید. این نعمت بزرگی برای افرادی است که روی چندین مانیتور کار می کنند و یا تاشو یا 2 در 1 خود را به یک مانیتور خارجی متصل می کنند.

   https://techbord.com مایکروسافت ویندوز 11 را با طراحی مجدد UI ، منوی شروع و فروشگاه

  اعلام کرد مایکروسافت ویژگی های گفتگوی و کنفرانس ویدیویی Teams را مستقیماً در نوار وظیفه ویندوز 11 ادغام می کند ، این یک فشار بزرگ برای ادغام اسکایپ در ویندوز 10 است که هرگز واقعاً به خوبی با کاربران آشنا با تجربه برنامه اسکایپ رومیزی مطابقت نداشت.

  اسکایپ اکنون در پس زمینه محو می شود زیرا تیم ها به سرعت به یکی از بیشترین استفاده از برنامه های Office. در عین حال ، تیمها بسیار منطبق با فلسفه مایکروسافت در زمینه توانمندسازی افراد برای تولید بیشتر هستند ، به همین دلیل این شرکت اطمینان دارد که آن را در مرکز و مرکز قرار دهد.

  https://techbord.com مایکروسافت ویندوز 11 را با طراحی مجدد UI ، منوی شروع و فروشگاه

  در صورت وجود اعلام می کند ابزارهای ویستا را مانند من دوست داشتم ، آنها کاملاً به شکل ابزارکهای ویندوز بازگشتند که روی دسک تاپ با رابط کاربری اختصاصی مجهز به مایکروسافت اج و یادگیری ماشین زندگی می کنند.

  با یک کلیک در آیکون نوار وظیفه یک فید شخصی را به شما نشان می دهد که از سمت چپ صفحه به داخل آن اسلاید می کند و شباهت زیادی به اخبار و وضعیت آب و هوایی دارد که مایکروسافت برای ویندوز 10 معرفی کرده است. حتی ویجت هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد با موارد دلخواه خود همراه باشید مارک های جهانی و سازندگان محلی که می توانید مستقیماً از همان رابط آنها را راهنمایی کنید.

  h ttps: //techbord.com مایکروسافت ویندوز 11 را با طراحی مجدد UI ، Start Menu و Store

  اعلام می کند. برای گیمرها ، مایکروسافت می گوید ویندوز 11 شما را با تعدادی از ویژگی های جدید تحت پوشش قرار خواهد داد. در دسترس ، مانند DirectStorage برای بارگذاری سریعتر بازی ، پشتیبانی از قابلیت Xbox Series X's Auto HDR و موارد دیگر.

  مهمترین اینها DirectStorage است ، به این معنی که شما سرانجام خواهید بود می توانید مزایای کامل ذخیره سازی سریع NVMe را تجربه کنید حتی اگر یک PCIe 3.0 SSD داشته باشید. مایکروسافت همچنین در حال معرفی گواهینامه "DirectStorage Optimized " برای رایانه های شخصی ویندوز 11 است که اطمینان حاصل می کند آنها با ترکیبی مناسب از سخت افزار و درایورهای مورد نیاز برای استفاده از قابلیت جدید ارائه می شوند.

  علاوه بر این ، مایکروسافت در حال پخت و پز است. Xbox Game از طریق یک برنامه Xbox به روز شده به ویندوز 11 منتقل می شوید که می توانید از آن برای بازی در سرویس xCloud استفاده کنید. این شرکت همچنین از اشتباهات انجام شده در به روزرسانی ویندوز 10 که در آن گیمرها و پخش کننده ها در بدترین لحظه ها قطع شده اند ، یاد گرفته است - به روزرسانی های ویندوز 11 40 درصد کوچکتر خواهد بود و بدون ایجاد مزاحمت در فعالیت شما در پس زمینه نصب می شود.

  https://techbord.com مایکروسافت ویندوز 11 را با طراحی مجدد رابط کاربر ، منوی شروع و فروشگاه

  < p> فروشگاه مایکروسافت قبلاً چندین تجسم را تجربه کرده است ، اما ویندوز 11 با رابط کاربری کاملاً جدیدی برای آن و بهبود سرعت ارائه می شود که فقط باعث می شود کاربران تمایل بیشتری به استفاده از آن داشته باشند. از همه مهمتر ، این شرکت در تلاش است تا اپل و گوگل را با اجازه آزادی بی سابقه برای توسعه دهندگانی که می خواهند برنامه ها و بازی های خود را به فروشگاه مایکروسافت بیاورند ، یک بار افزایش دهد.

  در اقدامی غافلگیرکننده ، این شرکت اجازه می دهد توسعه دهندگان ، بدون در نظر گرفتن چارچوبی که برای ساخت آن استفاده شده است ، هر نوع برنامه ای را به فروشگاه مایکروسافت بیاورند - win32 ، UWP ، Electron ، React Native ، برنامه های وب پیشرونده و حتی برنامه های Android.

  اولین مورد عالی نمونه آن مجموعه Creative Cloud Adobe است که با بزرگنمایی ، دیزنی + و ویژوال استودیوی مایکروسافت همراه خواهد شد. علاوه بر این ، مایکروسافت بهترین برنامه ها را از طریق Stories برای سهولت یافتن آنها برجسته می کند.

  اعلام کرد امروز مایکروسافت ثابت کرد که می خواهد توسعه دهندگان را بازگرداند \ ' عشق ، زیرا به آنها این امکان را می دهد که بین استفاده از "موتور تجارت" شرکت با تقسیم درآمد 85/15 درصد برای برنامه ها و 88/12 درصد برای بازی ها و استفاده از سیستم پرداخت خود بدون درآمد یکی را انتخاب کنند. اشتراک گذاری درگیر است. این بدان معناست که شرکت هایی مانند Epic که تمایلی به آوردن بازی های خود به فروشگاه مایکروسافت نداشته اند دیگر بهانه خوبی برای ادامه کار به همین روش ندارند.

  فروشگاه جدید مایکروسافت همچنین کاربر پسندتری خواهد بود ، با لمس های کمی مانند اجازه دادن به شما در نصب برنامه های وب از طریق آن ، هر زمان که بخواهید این کار را انجام دهید. این از طریق یک پنجره بازشو از طریق مرورگر وب که برای دسترسی به وب سایت هایی که می توانند به عنوان برنامه های وب پیشرونده نصب شوند ، نشان داده می شود.

  بنابراین در آنجا هستید - مایکروسافت پرونده خوبی برای Windows ایجاد کرد 11 بیش از یک نسخه ساده ویندوز 10 است و شما می توانید طی هفته های آینده از طریق برنامه Insider طعم آن را بخورید. این شرکت تاریخ انتشار ویندوز 11 را ارائه نکرده است ، اما انتظار می رود این پاییز امسال به عنوان یک نسخه رایگان برای کاربران ویندوز 10 وارد شود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت