خبر

 • تک بورد - مایکروسافت ویندوز 10 ایکس را رها می کند زیرا در بهبود ویندوز 10 تمرکز دارد

  مایکروسافت ویندوز 10 ایکس را رها می کند زیرا در بهبود ویندوز 10 تمرکز دارد
  5 روز و 16 ساعت قبل

  طی چند سال گذشته ، مایکروسافت در حال ایجاد رقیبی برای سیستم عامل کروم است ، یک نوع سبک از ویندوز 10 که 1010 لقب گرفته است و می تواند با هر فاکتور شکل گیری دستگاه مدرن سازگار شود. نباید کسی را شگفت زده کند که چراغ روز را نبیند ، و همچنین به این معنی است که شرکت ردموندی می تواند به جای بهبود ویندوز 10 بهتر تمرکز کند.

  پروژه Windows 10X مایکروسافت به عنوان یک سیستم عامل Chrome ، با یک رابط کاربری تازه طراحی شده در اطراف مرورگر وب ، مدل امنیتی جدید برای اجرای برنامه ها ، روند سریعتر به روزرسانی ، به اندازه کافی سبک برای اجرا شروع شد. برای چندین ساعت در یک زمان در لپ تاپ های ارزان قیمت با داخلی کمتر گوشتی و پوسته ای سازگار که در فاکتورهای مختلف شکل مدرن مانند کانورتیبل ها و 2 در 1 کار می کند.

  این پروژه دامنه خود را تغییر داد مایکروسافت تلاش کرد تا ویندوز 10X را به یک سیستم عامل عالی برای دستگاه های تاشو مانند Surface Neo تبدیل کند. به طور معمول مایکروسافت ، این شرکت وقتی این محصول خیلی دور از حد آماده بود ، آن را اذیت کرد ، اما آن را به سال 2020 موکول کرد. سپس همه گیر شد ، و همه چیز بر روی مشعل قرار گرفت در حالی که برنامه برای ویندوز 10X این بود که اولین نسخه آن است در دستگاههای تاشوی یک صفحه ای.

  https://techbord.com مایکروسافت با تمرکز بر ویندوز 10X را رها می کند. بهتر کردن ویندوز 10

  اکنون بسیار بعید به نظر می رسد که ویندوز 10X امسال عرضه شود. به گفته برد سامس در Petri ، مایکروسافت در حال انتقال منابع از پروژه برای تمرکز بر روی ویندوز 10 است ، و ویندوز 10 ایکس به Windows RT و Windows 10 S در قبرستان آزمایش های ناموفق مایکروسافت می پیوندد. سکوت غول ردموندی در مورد این موضوع همچنین نشانه ای از تغییر اولویت های آن نسبت به سال گذشته است و انتشار گسترده ای از ویندوز 10 ایکس هدف این تلاش را زیر سوال می برد.

  اخبار موجود نیست تعجب آور نیست وقتی شما در نظر بگیرید که ویندوز 10 حداقل طبق آمار رسمی مایکروسافت ، یک اکوسیستم متنوع با بیش از 1.3 میلیارد دستگاه فعال ماهانه را تأمین می کند. تصویب دقیقاً طبق برنامه پیش نرفته است ، اما پشتیبانی از برنامه های Win32 دلیل عمده ای است که باعث شده مصرف کنندگان و سازمان ها به سیستم عامل جدید روی بیاورند ، تا جایی که ویندوز 7 بیشتر توسط سازمان هایی که مایل به پرداخت هزینه های طولانی تر هستند ، زنده نگه داشته می شود. به روزرسانی های امنیتی.

  https://techbord.com مایکروسافت Windows 10X را رها می کند زیرا در ساخت ویندوز 10 تمرکز دارد. بهتر

  در مقابل ، ویندوز 10 ایکس در اطراف استفاده از برنامه های تحت وب ابر طراحی شده است ، زیرا مایکروسافت می خواست آن را برای کاربران معمولی ، موسسات آموزشی و مشاغل کوچک جذاب کند - به عبارت دیگر ، یک قاتل سیستم عامل Chrome.

  پشتیبانی از Win32 در آغاز راه اندازی نمی شد ، و گزارش شده است که مایکروسافت از عملکرد و تأثیر بر روی عمر باتری در اوایل راضی نبوده است ، و این باعث می شود که این کار زودتر به سال 2022 موکول شود. . این به تنهایی می توانست ویندوز 10 ایکس را به عنوان یک پیشنهاد دشوار تبدیل کند ، همانطور که قبلاً در ویندوز 10 S و ویندوز RT دیده ایم.

  با حرکت به جلو ، توجه و منابع مایکروسافت بر روی ارائه یک متمرکز است. "جوان سازی بصری گسترده" برای ویندوز 10 ، همچنین به عنوان به روزرسانی "Sun Valley " شناخته می شود.

  این بدان معنی است که حداقل برخی از ایده های پشت ویندوز 10X به ویندوز 10 راه پیدا می کنند ، مانند رابط منسجم تری که در آن نمیتوانید آیکونهای ساخته شده با استفاده از چندین زبان طراحی را مشاهده کنید ، برخی از آنها به ویندوز 95 بر می گردند. و همچنین این شرکت در تلاش است تا ویندوز 10 را برای پیکربندی و بهینه سازی مورد خاص شما استفاده کند. >

  این تنها آغاز کار است ، زیرا مایکروسافت همچنین به دنبال حذف برخی از نرم افزارهای مهار کننده است که باعث می شود نصب استاندارد ویندوز 10 بزرگتر از حد ممکن باشد (توصیه به مایکروسافت: برخی از این قوانین را برای OEM ها قابل اجرا کنید). اینها از طریق Windows Store به کار خود ادامه می دهند ، که همچنین برای ارائه یک طرح بهبود یافته ، ثبات بهتر برای بارگیری های بزرگ مانند بازی ها و آزادی بیشتر برای توسعه دهندگان در نحوه بسته بندی ، به روزرسانی و سازماندهی برنامه های خود ، در حال اصلاح است. شرکت ردموندی همچنین در حال آزمایش روش های تبلیغ برنامه های وب به عنوان شهروندان درجه یک در ویندوز 10 است.

  فراتر از آن ، ویندوز دارای ویژگی های مختلف جدید و بهبود کیفیت زندگی است ، برخی از آنها از طریق به روزرسانی های کوچکتر که پتانسیل کمتری برای شکستن کل سیستم عامل خواهد داشت.

  برخی از موارد جالب توجه نیستند ، مانند ابزارک Weather and News برای نوار وظیفه ، اما خوشبختانه می توانند غیرفعال شوند. دیگران نمی توانند به زودی بیایند ، مانند پشتیبانی از صدای AAC بلوتوث ، DirectStorage برای بارگذاری سریعتر بازی ، عملکرد خودکار HDR مشابه Xbox Series X ، و چه کسی می داند - شاید حتی راهی برای اجرای برنامه های Android مشابه سیستم عامل Chrome .

خبرهای دیگر از مایکروسافت