خبر

 • تک بورد - مایکروسافت هشدارهای ناراحت کننده Bing را در ویندوز 10 بازگرداند

  مایکروسافت هشدارهای ناراحت کننده Bing را در ویندوز 10 بازگرداند
  12 روز و 14 ساعت قبل

  Facepalm: ممکن است تصور شود که مایکروسافت می فهمد که مردم چقدر مردم از هشدارهای پاپ آپ متنفر متنفرند. اما این باعث نشده است که این شرکت یکی از منفورترین کمپین های خود را که از ویژگی تحریک کننده استفاده می کند بازگرداند. برای تبلیغاتی که به شما توصیه می کند به موتور جستجوی بینگ بروید آماده شوید.

  Windows Latest گزارش می دهد که nags به عنوان بخشی از به روزرسانی Edge 91 برای مرورگر وب مایکروسافت بازگشتند. کسانی که Edge را به عنوان مرورگر پیش فرض خود تنظیم نکرده اند و کاربرانی که به صورت دستی به موتور جستجوی دیگری تغییر کرده اند ، اعلان ها را مشاهده می کنند.

  گفته می شود دو تبلیغ برای Bing وجود دارد: یکی تبلیغ "جدیدترین اخبار پرطرفدار" در اخبار صفحه اصلی MSN و نتایج ایمن / خصوصی موتور سایر کاربران مدعی می توانند با جابجایی به Bing در کشورهایی که ویژگی Microsoft Rewards در آنها وجود دارد ، بصورت آنلاین پس انداز کنند.

  https://techbord.com مایکروسافت هشدارهای Bing آزار دهنده را در ویندوز 10 باز می گرداند

  به طور معمول مایکروسافت ، اعلان ها با گزینه" نه ، متشکرم "ارائه نمی شوند می توانید "بله ، تنظیمات را تغییر دهید" را فشار دهید یا "شاید بعدا" را بزنید ، پیشنهاد می کند که با رد کردن فرمان ، فقط در آینده شاهد بازگشت آن خواهید بود.

  ممکن است بخاطر داشته باشید که چگونه در سال 2016 ، Windows Windows این شرکت را دریافت کرد پاپ آپ 10 (GWX) ، که گزینه های "ارتقا اکنون" یا "شروع بارگیری ، بعداً ارتقا دهید" را تغییر داده است ، بنابراین هر کسی که گوشه جعبه X را انتخاب کند ، ناخواسته رضایت می دهد که این نسخه در زمان مقرر انجام شود. مایکروسافت بعداً اعتراف کرد که این روشهای مشابه بدافزار "بسیار زیاد" رفته است.

  خبر خوب این است که راهی برای خلاص شدن دائمی از این اعلان های Bing وجود دارد. برای نشان دادن ویژگی های آزمایشی مرورگر ، به راحتی Edge را راه اندازی کرده و "edge: // flags" را در نوار URL وارد کنید ، سپس "Show feature and work work recommended" را پیدا کرده و منوی کشویی را به "Disabled" تغییر دهید

  https://techbord.com مایکروسافت هشدارهای Bing آزار دهنده را در ویندوز 10 باز می گرداند

  با وجود جلب تحسین و تمجید از زمان تغییر کاربری با نسخه مبتنی بر Chromium ، کاربران بیشتری تنها 3.39٪ از بازار مرورگر را در اختیار دارند ، در حالی که Chrome دارای 64.5٪ سهم است. طبق Statcounter ، این یک تصویر حتی تلخ برای Bing است که 2.9٪ سهم بازار موتور جستجو در مقایسه با 92.2٪ Google کمرنگ است.

خبرهای دیگر از مایکروسافت