خبر

 • تک بورد - مایکروسافت موافقت کرد شرکت فناوری گفتاری Nuance را به مبلغ 19.7 میلیارد دلار به صورت نقدی خریداری کند

  مایکروسافت موافقت کرد شرکت فناوری گفتاری Nuance را به مبلغ 19.7 میلیارد دلار به صورت نقدی خریداری کند
  1 روز و 1 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: مایکروسافت ممکن است با کورتانا سر و کار داشته باشد اما با Nuance در حال جلب توجه است. ردموند در حال حاضر فقط در مورد برنامه های مراقبت های بهداشتی صحبت می کند اما ما از دیدن فناوری Nuance در سایر محصولات متعلق به مایکروسافت مانند تیم های پایین جاده متعجب نخواهیم شد.

  مایکروسافت با هدف تقویت تجارت ابری و مراقبت های بهداشتی مبتنی بر هوش مصنوعی موافقت کرده است که متخصص تشخیص گفتار و هوش مصنوعی Nuance را خریداری کند.

  مایکروسافت گفت که معامله تمام پول نقد 19.7 میلیارد دلار ارزش دارد ، یا 56 دلار برای هر سهم - نشان دهنده 23 درصد حق بیمه نسبت به آخرین قیمت بسته شدن Nuance. پس از اتمام ، این دومین خرید بزرگ مایکروسافت پس از 26.2 میلیارد دلاری است که برای LinkedIn در سال 2016 پرداخت کرده است.

  Nuance سالهاست در زمینه تشخیص صدا پیشرو است و منجر به پذیرش گسترده می شود. در مراقبت های بهداشتی طبق اعلامیه مایکروسافت ، محصولات Nuance برای اسناد بالینی توسط 55 درصد از پزشکان و 75 متخصص رادیولوژی در ایالات متحده استفاده می شود.

  https://techbord.com مایکروسافت موافقت می کند شرکت فناوری گفتاری Nuance را به مبلغ 19.7 میلیارد دلار وجه نقد بخرد

  از نظر تجاری ، با این حال بدون شک Nuance به دلیل نرم افزار تشخیص گفتار Dragon بیشتر شناخته شده است. آنچه ممکن است شما ندانید این است که دستیار صوتی Siri اپل نیز در فناوری ارائه شده توسط Nuance ریشه داشته است.

  مایکروسافت گفت انتظار دارد معامله در سال تقویم فعلی بسته شود ، منتظر تأیید مقررات قانونی و سایر شرایط بسته شدن عادی باشد. مدیر عامل شرکت Nuance ، مارک بنجامین در نقش فعلی خود در این شرکت باقی خواهد ماند و به اسکات گاتری ، معاون مدیر اجرایی تجارت ابری و هوش مصنوعی مایکروسافت ، گزارش خواهد داد. ما به ما گفتیم که منابع مالی این بخش در بخش Cloud Cloud مایکروسافت گزارش خواهد شد.

  تصاویر با مجوز از هنر عکس ها ، rafapress

خبرهای دیگر از مایکروسافت