خبر

 • تک بورد - مایکروسافت ممکن است حداقل نیازهای ویندوز 11 را برای شامل پردازنده های Intel 7th Gen و AMD Zen 1 تغییر دهد

  مایکروسافت ممکن است حداقل نیازهای ویندوز 11 را برای شامل پردازنده های Intel 7th Gen و AMD Zen 1 تغییر دهد
  29 روز و 16 ساعت قبل

  پس از انتشار اولین Windows 11 Insider Build ، مایکروسافت اکنون اصول راهنمایی را ارائه داده است که می گوید برای ساخت حداقل سیستم موردنیاز برای ویندوز 11 استفاده شده است. گرچه بسیاری از موارد برجسته غیر منتظره نیستند ، خبرهای خوبی وجود دارد برای رایانه های شخصی قدیمی ، به ویژه آنهایی که تراشه های Kaby Lake یا AMD Zen 1 اینتل را اجرا می کنند. اوه ، و ابزار رسمی بررسی سلامت PC مایکروسافت که احساس ناتم

  ویندوز 11 در قسمت نرم افزاری کارهای زیادی را برای آن انجام می دهد: پشتیبانی از Android بومی با بارگیری جانبی ، فروشگاهی که دوباره اصلاح شده است ، چند وظیفه ای بهتر ، دکمه و منوی شروع جدید. با این حال ، سخت افزارهای سخت افزاری مایکروسافت نسبتاً سختگیرانه برای سیستم عامل نسل بعدی خود مسلماً بیشتر تعجب آور (و گیج کننده) بود زیرا تعداد زیادی از کاربران را در ویندوز 10 و نسخه های قدیمی تر ، بیشتر به لطف TPM ، پشت سر گذاشتند.

  < p> با اولین پیش نمایش ویندوز 11 برای Insiders ، اکنون به نظر می رسد مایکروسافت می تواند با افزودن نسل دیگری (قدیمی تر) تراشه های Intel و AMD ، لیست CPU های پشتیبانی شده رسمی برای ویندوز 11 را گسترش دهد. در حال حاضر ، این خط پایه تراشه های نسل هشتم Coffee Lake اینتل و AMD ذن 2 است.

خبرهای دیگر از مایکروسافت