خبر

 • تک بورد - مایکروسافت متن تار را بر روی دکمه اخبار و علایق اخیراً اضافه شده خود اصلاح خواهد کرد

  مایکروسافت متن تار را بر روی دکمه اخبار و علایق اخیراً اضافه شده خود اصلاح خواهد کرد
  9 روز و 12 ساعت قبل

  در به روزرسانی اخیر ویندوز 10 ، مایکروسافت بی سر و صدا اخبار اخبار و علایق را به نوار وظیفه کاربران اضافه کرد. اگرچه همه طرفدار نبودند و بلافاصله این ویژگی را غیرفعال می کردند ، اما کسانی که به آن توجه نشان می دادند مبهم به نظر می رسید. مایکروسافت اکنون اشکال را تأیید کرده و خاطرنشان کرده است که در بروزرسانی آینده این مشکل برطرف خواهد شد

  مایکروسافت ماه گذشته یک ویژگی ویجت مانند "اخبار و علایق" را برای کاربران ویندوز 10 ارائه داد. منظور این است که یک بخش اطلاعاتی در نوار وظیفه باشد که هوا را نمایش می دهد و به یک خبر شخصی شخصی در شناور ماوس تبدیل می شود.

  با این حال ، با توجه به اینکه مایکروسافت خوراک را به طور پیش فرض نصب کرده و فعال کنید - درست روی نوار وظیفه برای میلیون ها کاربر. آنچه این تجربه را بدتر کرد این بود که متن برای بسیاری از افراد مبهم به نظر می رسید.

  https://techbord.com Microsoft متن تار را بر روی دکمه اخبار و علایق اخیراً اضافه شده خود اصلاح کنید

  خوشبختانه غیرفعال کردن این ویژگی کاملاً ساده است. روی نوار وظیفه کلیک راست کنید> اخبار و علایق را انتخاب کنید> خاموش کردن را انتخاب کنید. با این حال ، کسانی که خبر فید را مفید می دانند و از تار شدن متن اذیت می شوند ، خوشحال خواهند شد که بدانند مایکروسافت این اشکال را تأیید کرده است و در نسخه بعدی رفع اشکال می کند. به هر حال این ویژگی نسبتاً قابل تنظیم است و راهی سریع برای دریافت آخرین اخبار است.

  به گفته مایکروسافت ، این تاری برای کاربرانی که به روزرسانی KB5001391 یا بالاتر را نصب کرده اند و با "برخی از تنظیمات نمایشگر" ، اگرچه جزئیات بیشتری را ارائه نمی دهد (وضوح / تنظیمات چند مانیتور و غیره). در حال حاضر ، بهترین راه حل ممکن است غیرفعال کردن خبرخوان باشد و منتظر باشید تا Microsoft اصلاح شود.

خبرهای دیگر از مایکروسافت