خبر

 • تک بورد - مایکروسافت قرار است در 24 ژوئن از

  مایکروسافت قرار است در 24 ژوئن از "آنچه برای ویندوز بعدی است" رونمایی کند
  11 روز و 5 ساعت قبل

  بسیار پیش بینی شده: مایکروسافت دعوت نامه هایی را به رویدادی در 24 ژوئن ، ساعت 11:00 صبح ارسال کرده است ، و از کاربران می خواهد به آنها بپیوندند "تا ببینند چه مورد بعدی برای ویندوز وجود دارد." این رویداد توسط مدیر عامل شرکت مایکروسافت برگزار می شود Satya Nadella و مدیر ارشد محصولات Panos Panay.

  مایکروسافت یک هفته پیش در کنفرانس Build "نسل بعدی ویندوز" را اذیت کرد. آنچه که با انتشار بعدی مهم ویندوز تغییر خواهد کرد ، برای کسی باقی مانده است که حدس بزند تا زمانی که چیزی رسمی در مورد آن گفته شود ، با این حال اگر پیشرفت های Sun Sun به این نسخه برسند ، این می تواند به معنای یک تعمیر اساسی UI باشد ، از جمله تجدید نظر از نمادهای قدیمی و یک منوی شروع شناور. یک تغییر طراحی گسترده گزارش شده به Microsoft Store نیز می تواند بخشی از این به روزرسانی باشد.

  تعمیرات اساسی گرافیکی ، مدیریت برنامه آسان تر و پشتیبانی از برنامه های بسته بندی نشده Win32 ، مطمئناً مورد استقبال کاربران و توسعه دهندگان قرار خواهد گرفت.

  https://techbord.com مایکروسافت قرار است در 24 ژوئن

  با لغو ویندوز 10 ایکس ، مایکروسافت تأیید کرده است که قصد دارد برخی از ویژگی های خود را در ویندوز 10 پیاده سازی کند. در حالی که منتظر آن هستیم ، شما می توانید سیستم خود را با Windows 10 May Update به روز کنید ، که متنوع است اصلاحات کیفیت زندگی. این به روزرسانی مطمئناً سیستم شما را جوان نخواهد کرد ، اما از پیشرفت های موجود مطمئناً استقبال می شود.

  اگر شما علاقه مند به تماشای افشای "نسل بعدی ویندوز " هستید ، یک مجموعه تنظیم کنید یادآوری و تنظیم در 24 ژوئن ساعت 11:00 صبح ET.

خبرهای دیگر از مایکروسافت