خبر

 • تک بورد - مایکروسافت قراردادی 21.8 میلیارد دلاری برای ساخت کلاه ایمنی AR مستقر در HoloLens برای ارتش ایالات متحده به دست آورد

  مایکروسافت قراردادی 21.8 میلیارد دلاری برای ساخت کلاه ایمنی AR مستقر در HoloLens برای ارتش ایالات متحده به دست آورد
  23 روز و 6 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت بر اساس فناوری HoloLens خود قراردادی را برای ساخت هدست های واقعیت ترکیبی برای ارتش ایالات متحده به دست آورد. شرکت ردموندی در معامله ای 120 هزار دستگاه مجتمع تقویت کننده بصری (IVAS) را در معامله ای تهیه خواهد کرد که ارزش آن طی ده سال آینده تا 21.88 میلیارد دلار باشد.

  مایکروسافت پس از اعطای قرارداد 480 میلیون دلاری ، نمونه سازی اولیه سیستم را از سال 2018 آغاز کرد. معامله جدید شامل ایجاد نسخه های تولید نهایی برای سربازان است.

  این سیستم ترکیبی از سنسورهای با وضوح بالا در شب ، حرارت و سرباز را در یک صفحه نمایش سربالا دارد. ارتش آمریكا می نویسد: "این سیستم همچنین از واقعیت افزوده و یادگیری ماشینی استفاده می كند تا یك محیط آموزش واقعیت آمیخته مانند زندگی را ایجاد كند تا CCF بتواند قبل از درگیر كردن دشمنان تمرین كند." / ارتش> آمریكا می نویسد.

  https://techbord.com مایکروسافت 21.8 میلیارد دلار قرارداد ساخت کلاه ایمنی AR مستقر در HoloLens برای ارتش ایالات متحده برنده شد

  شرکت های فناوری که با آنها کار می کنند شاخه های دولتی و نظامی غالباً مورد اختلاف نظر است ، خصوصاً در بین کارمندان آنها. در سال 2018 ، مدیر عامل شرکت مایکروسافت ساتیا نادلا به نامه سرگشاده ای که بیش از 100 کارگر مایکروسافت در اعتراض به کار شرکت با اداره مهاجرت و امور گمرکی ایالات متحده (ICE) به امضا رسانده بودند ، پاسخ داد.

  مایکروسافت با چنین موردی روبرو شد اختلافات پس از امضای قرارداد اولیه با ارتش برای نمونه های اولیه IVAS. کارمندان بار دیگر با نامه ای سرگشاده مخالفت خود را ابراز کردند و نادلا را مجبور به دفاع از این حرکت کردند. مدیر عامل شرکت تأکید کرد که مایکروسافت و وزارت دفاع همکاری مشترک خود را ادامه خواهند داد.

  "ما تصمیمی اصولی گرفتیم که دیگر نمی خواهیم فناوری را از نهادهایی که برای محافظت از آزادی ها در کشورهای دموکراتیک انتخاب کرده ایم دریغ کنیم. ما لذت می بریم ، "گفت نادلا. "ما در مورد این تصمیم بسیار شفاف بودیم ، و گفتگو [با کارمندان] را ادامه خواهیم داد."

  آوریل گذشته ، بازرس کل وزارت دفاع 10 دلار مایکروسافت را پاک کرد قرارداد JEDI میلیاردی پس از آنکه هیچ مدرکی مبنی بر تخلف یافت نشد. آمازون در مورد تصمیم به اعطای این قرارداد به رقیب ابری خود اختلاف نظر داشت و ادعا کرد که "به طور منحصر به فرد باتجربه و واجد شرایط ارائه فناوری حیاتی مورد نیاز ارتش ایالات متحده است و همچنان به حمایت از تلاش های مدرن سازی وزارت دفاع متعهد است". این شرکت ادعا کرد خصومت بین جف بزوس و دونالد ترامپ منجر به اطمینان رئیس جمهور از انتخاب مایکروسافت به جای آمازون شد.

خبرهای دیگر از مایکروسافت