خبر

 • تک بورد - مایکروسافت صداهای آرام تری را برای حالت تاریک ویندوز 11 ایجاد کرد

  مایکروسافت صداهای آرام تری را برای حالت تاریک ویندوز 11 ایجاد کرد
  18 روز و 2 ساعت قبل

  چرا مهم است: ممکن است سیستم مورد نیاز سیستم عامل ویندوز 11 هنوز کمی به هم ریخته باشد ، اما مایکروسافت به وضوح به جنبه های دیگر سیستم عامل توجه کرده است. صداهای به روز سیستم نمی تواند همه را هیجان زده کند ، اما کیفیت کوچکی برای بهبود زندگی است و توجه مایکروسافت به جزئیات را با ویندوز 11 برجسته می کند.

  تصاویر بصری تنها حوزه طراحی نیستند که مایکروسافت هنگام توسعه ویندوز 11 روی آن تمرکز کرده است ، صداهای سیستم نیز در حال تغییر است و حتی مجموعه ای جداگانه از صداها برای حالتهای روشن و تاریک وجود دارد.

  مایکروسافت به BleepingComputer گفت که تیم صوتی آن صداهای جدیدی را برای ویندوز 11 با هدف ایجاد تجربه ای آرام هنگام اطلاع کاربران به مواردی که نیاز به توجه آنها دارد ، ایجاد کرد.

  "صداهای ویندوز 10 واضح بود ، به معنای واقعی کلمه با طول موج تیز ایجاد شده است. در ویندوز 11 ، ما بر آرام ساختن فناوری تمرکز کرده ایم. برای انجام این کار ، ما نیاز به ارزیابی مجدد صدای صدا داریم تا آرامش داشته باشیم. "

   https://techbord.com مایکروسافت صداهای آرام تری را برای حالت تاریک ویندوز 11 ایجاد کرد

  به این ترتیب ، صداهای جدید دارای طول موج گرد هستند و آنها را نرم تر می کنند بدون این که زیاد آنها را تحت تاثیر قرار دهد. و برای اولین بار ، مایکروسافت نسخه های مختلفی از صداهای سیستم را برای حالت روشن و تاریک ایجاد کرد.

  صداهای حالت روشن به معنای روشن تر و بلندتر هستند ، در حالی که تن های حالت تاریک با یک حالت ضعیف تر هستند پژواک اندک.

  "ما گزینه های صدای روشن و تاریک را معرفی کردیم تا افرادی که ممکن است دید کمی داشته باشند یا بینایی ندارند ، همچنان بتوانند تم های روشن و تاریک را به صورت شنیدنی تجربه کنند. صداهای موضوعی با مطابقت سبک کار با موضوع ، بهره وری را افزایش می دهند. صداهای تاریک به شما کمک می کند تا تمرکز خود را حفظ کنید در حالی که صداهای روشن تضمین می کند که همیشه درگیر هستید. " - سخنگوی Microsoft. همانطور که مایکروسافت به آن اشاره کرد ، تفاوتها بسیار ناچیز است ، اما توجه به جزئیات در آنجا وجود دارد و برای برخی افراد ، چنین چیزی مهم است.

  شایان ذکر است این واقعیت که فایلهای صوتی هنوز در C ذخیره می شوند: \ Windows \ پوشه رسانه ، با صداهای تیره یک پوشه عمیق تر در \ dm. و مثل همیشه ، اگر به کارهای مایکروسافت علاقه ای ندارید ، همیشه می توانید آنها را با چیزی که مناسب سبک شماست جایگزین کنید.

خبرهای دیگر از مایکروسافت