خبر

 • تک بورد - مایکروسافت ساخت پیش نمایش ویندوز 10 را روی Arm با شبیه سازی x64 راه اندازی می کند

  مایکروسافت ساخت پیش نمایش ویندوز 10 را روی Arm با شبیه سازی x64 راه اندازی می کند
  چند ثانیه قبل

  به یاد داشته باشید: لازم به تکرار است که از آنجا که این نسخه Dev Channel است ، شبیه سازی x64 (و سایر ویژگی ها) هنوز در حال توسعه است. به همین ترتیب ، ممکن است بعضی از برنامه ها خارج از دروازه به درستی کار نکنند. در این صورت ، مایکروسافت شما را تشویق می کند تا با بازخورد تماس بگیرید تا بتوانند با به روزرسانی آینده به این مسئله رسیدگی کنند.

  مایکروسافت قول خود را در مورد الگوسازی x64 به ویندوز 10 در رایانه های شخصی مبتنی بر Arm انجام داده است. در ابتدا قرار بود این به روزرسانی در ماه نوامبر متوقف شود اما تاریخ شروع آن را به سختی از دست داد.

  Windows Insiders در کانال Dev می توانند با ساخت 21277 پیش نمایش عملکرد جدید را داشته باشند. جزئیات کامل در مورد نحوه نصب Build می تواند باشد در این پست وبلاگ ویندوز یافت شده است.

  با ساخت جدید ، کاربران می توانند برنامه های x64 را از فروشگاه مایکروسافت یا هر مکان دیگری نصب کنند.

   https://techbord.com مایکروسافت ساخت پیش نمایش ویندوز 10 را بر روی Arm با شبیه سازی x64 راه اندازی می کند

  مایکروسافت توصیه می کند نسخه پیش نمایش Qualcomm را نصب کنید درایور گرافیکی Adreno برای دستگاه Arm مربوطه برای عملکرد بهینه برنامه. همچنین ممکن است بخواهید نسخه پیش نمایش Arm64 C ++ قابل توزیع مجدد را چرت بزنید.

  کسانی که علاقه مند به آزمایش ویندوز 10 در Arm هستند ، گزینه های مختلفی را برای انتخاب از جمله Lenovo Flex 5G ، Acer Spin 7 و Surface خود مایکروسافت دارند. Pro X.

  اگر هنوز بخشی از برنامه Windows Insider نیستید اما می خواهید در آزمایش ساخت جدید شرکت کنید ، برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایت مایکروسافت بروید.

  اعتبار تصویر: Wachiwit

خبرهای دیگر از مایکروسافت